דלת כיס: הפתרון המושלם לחללים קטנים

בהגיענו לעצב את הבית, אנו תרים אחר פרטי ריהוט אלמנטים המעוצבים בטוב טעם, ומאידך גם מתוחכמים ופונקציונליים. הדלתות הנן דוגמה קלסית לאלמנט פונקציונלי שמטרתו לתחום חללים שונים ואו ליצור ביניהם חציצה. אלא שהדלתות הסטנדרטיות נפתחות כלפי פנים או כלפי חוץ וגוזלות שטח נכבד מהחלל, מאחר וכול אובייקט וחפץ בציר פתיחתן מהווה מכשול.

 

כאן עולה וצפה השאלה כיצד ניתן להתגבר על הבעיה בחללים קטנים? מבית רשת דלתות אלון מציינים שכשמדובר בחללים קטנים כגון חדרי שירותים, חדרי רחצה, חדרי ארונות, חדרי שירות ומזווה, דלת כיס נחשבת לפתרון המושלם לחיסכון במקום, שכן הפתיחה שלה צמודת קיר. באופן זה, הדלת מנצלת את שטח הקיר מבלי לגזול משטח החדר.

 

סוגים עיקריים של דלתות הזזה

דלת כיס נמנית בקטגוריית דלתות ההזזה. קטגוריה זו כוללת שני סוגים עיקריים של דלתות שהם: דלתות הזזה הסטנדרטיות הנגררות בצמוד אל הקיר ודלתות הזזה כיס הנכנסות אל תוך גומחה. דלתות כיס נחשבות לדור הבא של דלתות ההזזה, היות ובשעת פתיחתן הן נבלעות לכיס בתוך הקיר והופכות לבלתי נראות לעין.

 

עם זאת, מעבר לאסתטיות הגבוהה הטמונה בהפחתת העומס הוויזואלי, דלתות כיס מאפשרות פתיחה מקסימלית גם כשמדובר בחדרים קטנים, מה שהופך אותן לפתרון האידאלי בחללים שיש בהם מחסור במקום.

 

התקנת דלת כיס דורשת תכנון מוקדם ומיושמת במספר שלבים. במהלך הבניה השיפוץ, מותיר הקבלן פתח חשוף בקיר. בשלב זה מגיעים אנשי המקצוע של רשת דלתות אלון ומתקינים כיס מובנה ממתכת שכולל מסילות גלילה.

 

פתרון אופטימלי בבתים שמתניידים בהם בכיסא גלגלים

בתום ההתקנה, ממשיך הקבלן בעבודות הגמר ומחפה את הפתח מסביב לקונסטרוקציה בלוחות גבס עם סיום עבודות הגמר, שבים אנשי המקצוע של דלתות אלון כדי להתקין את המערכת עצמה על כל רכיביה.

 

התהליך כרוך אמנם במספר שלבים, אך התוצאה שמתקבלת איכותית, אלגנטית ומתוחכמת. יתירה מכך, התקנת דלת כיס מהווה פתרון אופטימלי בבתים שמתניידים בהם בכיסא גלגלים, מאחר והדלתות הסטנדרטיות מקטינות את פתח המשקוף.

 

כמו כן, פתיחת דלת כיס קלה יותר לאדם על כיסא גלגלים בהשוואה לפתיחת דלת רגילה, הכרוכה בהישענות קדימה. רשת דלתות אלון מציעה מגוון רחב של דלתות הזזה ודלתות כיס, בשלל עיצובים, גימורים, צבעים ומידות, בהתאמה מלאה לחלל החדר וצורכי הלקוח.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן