מחפשים פתרון למקסום שטח החלל? כל מה שכדאי לדעת על דלת הזזה כיס

עוברים דירה? משפצים את הבית? מעוניינים להחליף את הדלתות לחדרים? במידה ואחד מהחדרים שלכם מתאפיין בחלל קטן ואו שאתם מבקשים לנצל את שטחו באופן יעיל וחסכוני יותר, שאז דלת הזזה כיס מהווה עבורכם את הפתרון המושלם. קצב גידול האוכלוסייה ותוחלת החיים שעלתה משמעותית בעשורים האחרונים, הובילו לשינויים משמעותיים במרחבים האורבניים בישראל.

העלייה עקבית במחיריהן של הדירות, צפיפות האוכלוסין באזור המרכז והמחסור החמור בעתודות קרקע, כל אלו הובילו רבים להזנחת חלום הדירות המרווחות על חשבון מגורים באזורים מבוקשים. אלא שדירות קטנות דורשות תכנון שונה, כזה המאפשר לאכלס בתוכו את כל הפונקציות החשובות וההכרחיות, ולייצר בו זמנית גם אשליה של מרחב גדול ומרווח.

נבלעת לתוך גומחה בשעת פתיחתה

מיותר לציין שהצורך באיתור פתרונות חכמים לחיסכון במקום הופך לחיוני שבעתיים כשמדובר במשפחות גדולות. אנשי הצוות המקצועי מבית חברת דלתות אלון מסבירים שדלת הזזה כיס נבלעת לתוך גומחה בשעת פתיחתה. מעבר לעניין האסתטי בכך שבמצב פתוח הופכת הדלת לבלתי נראית ומונעת עומס ויזואלי בעין, היא אינה תופסת מקום בחלל החדר.

מסיבה זו מרבים האדריכלים ומעצבי פנים לעשות בה שימוש בחללים קטנים דוגמת חדרי רחצה ושירותים, חדרי שירות, חדרי ארונות ומזווה. זאת ועוד, דלת הזזה כיס נחשבת לפתרון האולטימטיבי בבתים שבהם אחד מבני המשפחה מתנייד בכיסא גלגלים, שכן המשקוף שקיים בדלתות הרגילות מקטין את הפתח. בנוסף, לאדם הישוב על כיסא גלגלים קל יותר לפתוח דלת כיס מאחר ודלת סטנדרטית מצריכה הישענות קדימה.

מגוון רחב מאוד של מידות, גימורים וצבעים

דלתות הזזה כיס עשויות מעץ מלא ומתאפיינות במנגנוני גלילה שקטים במיוחד, כמו גם בכיסי מתכת חבויים העמידים לאורך זמן. ניתן להזמין דלתות כיס במגוון רחב מאוד של מידות, גימורים וצבעים, בהתאמה פרטנית אל גודל החלל הנתון, הטעם האישי והצרכים. התקנתה של דלת הזזה כיס כרוכה בתכנון מוקדם ומתבצעת בכמה שלבים. במהלך הבנייה או השיפוץ משאיר הקבלן בקיר פתח חשוף.

זהו השלב שבו מגיעים אנשי המקצוע של חברת הדלתות לבית הלקוח במטרה להתקין כיס מובנה העשוי ממתכת ומסילות גלילה. עם סיום ההתקנה, ממשיכים בעבודות הגמר, תוך כדי חיפוי הפתח בלוחות גבס סביב הקונסטרוקציה. בתום עבודות הגמר, שבים אנשי המקצוע של חברת הדלתות לבית הלקוח להשלמת התקנת המערכת על כל רכיביה.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן