facebook whatsapp image קישור ל-whatsapp
facebook
חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

דלתות הזזה פנימיות

בחרו סוג דלת
בחרו צבע
בחרו צבע

דלת אסם לבנה

דלתות הזזה פנימיות דלת אסם לבנה לקבלת הצעת מחיר לדגם זה > הוסף לסל
דלתות הזזה פנימיות -

יכולה להגיע בכל צבע ממניפת RAL, נירלט או טמבור 


דלתות הזזה – יתרונות 

יש הרבה יתרונות לדלתות כמו דלתות הזזה למחסן מסוג דלתות אסם. היתרונות המרכזיים הם שדלתות אלו לא תופסות הרבה מקום או שטח ואז יכול להיות לנו יותר מקום אחסון במחסן שלנו.

חשוב מאוד לבחור טוב מאוד מאיזה חומר הדלתות עשויות ושאנחנו בוחרים לבנות אותן בהתאמה אישית. ככל שהדלתות והמחסן יהיו יותר מותאמים אישית כך הם יהיו איכותיים יותר וישמשו אותנו זמן רב יותר.


בסופו של דבר חשוב שבבית שלנו יהיה מחסן. מחסן יכול לסייע לנו מאוד בארגון וסידור הבית והוא יכול לאפשר לנו לשדרג את איכות מקום המגורים שלנו. כאשר אנחנו בונים את המחסן שלנו חשוב לשים לב מאיזה חומרים בונים אותו ואיך מעצבים אותו. מעצב פנים מומחה יוכל לסייע לנו לתכנן את מחסן החלומות שלנו שיהיה מאוד שימושי עבורנו במשך זמן רב.

דלת הזזה פנימית הנעלמת אל תוך הקיר (כיס) היא פיתרון מושלם לניצול חללי חדרים קטנים משום שהדלת אינה תופס שטח רצפה במצב פתוח.

דלתות הזזה מעץ מלא כוללות מנגנוני גלילה שקטים במיוחד וכיסי מתכת נסתרים העמידים לאורך זמן.

ניתן להזמין את מירב הדלתות בהתאמה לדלת ההזזה במגוון צבעים,מידות וגימורים לבחירת הלקוח להתאמה מושלמת לחלל החדר.

בשנים האחרונות הפכו דלתות הפנים מפריט פונקציונלי בלבד שמטרתו ליצור חיץ בין החללים השונים לאלמנט עיצובי דקורטיבי שנבחר על פי צורכי כל לקוח ומעוצב בהתאם לטעמו האישי. תופעה זו החלה בד בבד עם שימת הדגש על הפונקציונליות והפרקטיקה בתחום עיצוב הפנים שמטרתו למקסם את השטח הנתון בחלל הבית. 

  

כך זכתה אותה דלת הזזה שהיתה פופולרית בשנות ה-60 וה-70 של המאה שעברה לקאמבק מחודש והפכה לכוכבת פרקטית נאה בבית הישראלי. המומחים מבית דלתות אלון, יבואנית דלתות הפנים המובילה בישראל מציינים שדלתות הזזה מהוות פתרון חסכוני אופטימלי עבור חללים קטנים, ועל כן מרבים כיום לעשות בהן שימוש בחדרי ארונות או בחדרים רטובים קטנים כמו חדרי מקלחת ושירותים צמודי חדרי שינה.

 

קטגוריות בולטות של דלתות הזזה מעץ הנפוצות כיום 

הסיבה לכך שדלת הזזה זכתה לעדנה מחודשת נעוצה בעובדה שהיא אינה גוזלת שטח מחלל החדר היות ופתיחתה צמודת קיר. מבית דלתות אלון מוסיפים כי דלתות הזזה נפוצות מאוד כיום גם בחדרי ילדים, בשל מנגנון הפתיחה הפשוט שלהן שאינו מצריך את תפעול הידית אלא על תנועה של החלקה. 

 

 בשוק נפוצות כיום שתי קטגוריות בולטות של דלתות הזזה שהן דלת הזזה נגררת ומערכת כיס. דלת הזזה נגררת הנה הדלת הסטנדרטית המתאפיינת במסילה חיצונית וצמודה אל הקיר. מדובר, למעשה, באותה הדלת לבית שהיתה מקובלת מאוד בימים עברו, אך היא עברה אי אלו שדרוגים ופטנטים כמו מסילות חזקות העשויות מחומרי גלם איכותיים, קרניז בגוון המותאם לדלת והמשקוף במטרה להסתיר את המסילה, מעצורים קדמיים המונעים רעשי גרירה מהדהדים ברחבי הבית וכיוצא בזה. 

 

שלבי התקנת מערכת כיס

מערכת כיס או דלת כיס היא דלת הזזה שעברה שדרוג אסתטי, כך שבמקום להיפתח כמו הדלת הסטנדרטית בצמוד אל הקיר, היא מחליקה אל תוך חלל הכיס אשר נבנה מבעוד מועד בתוך הקיר בטרם התקנת הדלת, באמצעות איש מקצוע מענף הבנייה. 

מבית "דלתות אלון" מציינים שלאחר שהוכן הפתח בקיר, שולחת חברת הדלתות מתקין מוסמך מטעמה, לצורך התקנת קונסטרוקצייה ממתכת בתוך החלל שאל תוכו מתוכננת הדלת להיכנס. 

 

בשלב שלאחר מכן נדרש איש מקצוע מענף הבנייה לבצע חיפוי טיח גבס כשלב הכנה להתקנת הקומפלט על כל רכיביו, לרבות התקנת הדלת, המשקוף וההלבשות. תהליך ההתקנה כרוך, אמנם, במספר שלבים, אך התוצאה המוגמרת אסתטית הרבה יותר, בנוסף לעובדה שהדלת אינה מהווה פקטור אשר מקטין את חלל החדר.

 

פריט ראשי מעטפת