דלתות פנימיות במראה מעוצב ומחיר משתלם

תחום העיצוב עובר רנסנס בשנים האחרונות בישראל הכולל גם בחירת דלתות פנימיות מעוצבות, חברו לכך שלושה גורמים, המשק נפתח לתחרות, ומוצרים מיובאים במחירים נוחים יותר החלו להגיע, מקצוע עיצוב הפנים זוכה ביוקרה שמושכת יותר סטודנטים ללימודי המקצוע, ויותר לקוחות פרטיים פונים אל שירותי עיצוב מקצועים, והגורם השלישי הוא שבהנתן הסביבה הנוחה החלה מודעותנו הצרכנית להשתכלל ולהתעדן, וכיום אנו מעצבים את החללים שלנו לפי טרנדים עולמיים בזמן אמת, ומתוך השראה שעולם העיצוב כפי שהא נחשף באינטרנט, נותן לנו.

עיצוב פנים עוסק בכול השכבות שהופכות בית ליצירה שהופכת את חיינו לטובים ומשמעותים יותר, לכן זה לא מפליא שדלתות זכו גם הן למהפכה עיצובית, ולשפע שמאפשר ביטוי לכול צורך חללי כמעט. דלתות פנימיות דקורטיביות אנו יכולים למצוא מאירופה או מהארץ, מיובאים או מייצור מקומי, מחומריות שונה, ובקשת עלויות רחבה וגמישה, לכן לא כדאי להתעצל, אלא לחקור את התחום ורכוש לעצמכם דלת בטיחותית וחסונה שהיא גם יפה ומעלה את רמת העיצוב בבית.
 

כיצד נבחר דלת?

ישנם שלוש מידות נפוצות עבור דלתות פנימיות בארץ, כדאי למדוד את הפתח ולהכריע איזו דלת נחוצה לכם. דלת סטנדרטית בנוייה בשתי צורות, דלת שהיא חתיכה אחת, ובה יש דגש גדול על האפקט הדקורטיבי, או דלת המחולקת לחומר מילוי ולכנפי דלת שהן מחומר ציפוי שהיא קלה יותר לניקוי, מאפשרת גמישות עיצובית.

 

דלתות עץ בהם משתמשים הם עצים איכותיים כמו דובדבן, מייפל ועוד. ולחומרי ציפוי משתמשים בפורניר או למינציה, שקל לתקנם בעלות נמוכה יחסית. דלתות פנים טובות קונים מעסק טוב וממותג טוב, לעיתים מחיר הפרש של מאות אחדות של שקלים הוא המבדיל מדלת "קלקר" לדלת איכותית שתחזיק מעמד הרבה שנים, לכן כדאי לשקול להתאמץ ולבחור בדלת מעוצבת של מותג מוכר.

יש לקחת בחשבון שתקבלו את הדלת שלכם כחודש לאחר מועד ההזמנה, לכן כדאי להזמין במועד ולסגור באופן ברור על תאריך ההתקנה. לדלת מעוצבת יש להזמין משקוף מתאים, ישנם כמה סוגי משקופים נפוצים לדלתות פנימיות. משקוף ברצלונה למראה מודרני ונקי, משקוף מעוגל למראה כפרי עשיר, משקוף מדורג ומשקוף נבלע. כדאי להתאים את המשקוף לגוון הקירות וגוון הדלת ולייצר שלמות אסתטית אחת. דלתות פנים לצרכים מיוחדים ובמידות מיוחדות יעלו יותר, ואף תדרש הזמנה מיוחדת בנגריה מתאימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן