דלתות פנים עם הפנים אל החוץ: איך לבחור אותן נכון?

דלתות הן מן האובייקטים בחיינו בהם אנו נתקלים אלפי פעמים באופן יומיומי. אולם, איננו תמיד מקדישים להם תשומת לב יתרה. הודות לחשיבותן הרבה עבור עיצוב הבית, חשוב לדעת לבחור אותן כמו שצריך, בהתחשב במאפייני וצרכי הבית השונים.

על אילו פרטים כדאי לשים לב בעת בחירת דלתות פנים?

עצרו לרגע וחשבו מהם הצרכים שלכם. במישור הפונקציונאלי יש לשים לב לחומר ממנו עשויה הדלת, לקלות הניקיון שלה ולמידה בה היא אוטמת רעשים וכד'. יש לקחת בחשבון שעובי הדלת, כמו גם סוג השכבות השונות מהן היא מורכבת משפיע על העמידות שלה, הבטיחות ויכולת אטימת הרעשים, כאמור. מלבד זאת, ייתכן ותעדיפו להתקין דלתות מסוגים שונים ע"פ סוג החלל בבית, לדוג', עבור המשרד הביתי לקוחות רבים יעדיפו דלת שונה מאשר זו המיועדת לחדר הילדים. בכל אופן, מומלץ לא להתקין דלת בהירה מאוד כשקיימת סכנת לכלוך של הדלת (כמו לחדר המשחקים) וכן, ניתן לרכוש דלת עם ציפוי חלק המקל על הניקיון. בנוסף, קחו בחשבון את אפשרויות התקנת המנעול לדלת, במקרה וקיים צורך בנעילת החדר באופן קבוע ותכוף.

 

במישור העיצובי: השמים הם הגבול!

בכל הקשור לדלתות פנים המלצות יש בשפע אודות סוג החומר, מראה הדלת וכד', ולא בכדי. לדלתות מעוצבות קיימת חשיבות עצומה בכל הקשור לרושם ולאופי החדר. על כן, לא משנה מאיזה חומר אתם מעדיפים את דלת הפנים שלכם, ניתן למצוא כיום דלתות פנים מגוונות ובעיצובים מרהיבים שיתאימו לכל סגנון עיצובי וביניהן: דלתות פנים בציפוי למינטו או אפוקסי, דלתות פולימריות, כאלו שהן בעלות מראה אלגנטי וחלק שיתאימו לעיצוב מודרני של הבית, דלתות מעץ במראה טבעי יותר שמשתלבות מצוין עם בית בעיצוב מינימליסטי או כפרי, דלתות עם תוספות שונות כמו זכוכיות מעוצבות, גימורים בסגנון עתיק, פרזול ועוד.אתם פשוט מוזמנים לצפות בקטלוג של דלתות הפנים של הרשת

ולסיכום, אל תשכחו את הפרטים הקטנים

בנוסף, לדלתות פנים מעוצבות, יש לשים לב גם לשלל האביזרים או האובייקטים המשלימים, כגון: המשקופים, הידיות ואף צירי הדלת במידה והם בולטים. שימו לב להתאמת כלל הפרטים ההלו לבית כולו ולחלל שבפתחו מותקנת הדלת. וזכרו: בכוחן של דלתות פנים לשנות לחלוטין את מראה הבית לטובה!

הצוות האדיב של דלתות אלון ישמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה אודות דלתות הפנים שלנו! השאירו פרטים או צרו קשר.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן