חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

דלתות פנים מעוצבות למראה חלל מעוצב וטרנדי


השינוי שעבר על הצרכנים בישראל בעשור האחרון הוא ענק, המשק שלנו נפתח לתחרות, מונופולים נשברו, ואנו זכינו ליותר ויותר אפשרויות המתחרות על עיצובנו, השינוי הזה התרגם גם לשינוי בתחום העיצוב, העיצוב לבית היום מעניק לנו עולם שלם של אפשרויות, היכן שפעם הינו מוגבלים בתוצרת מקומית ואחידה, כיום ישנן אופציות משתלמות ומדועות הצרכנים עלתה בהתאם, עבור תחום העיצוב במשק הישראלי מושג הכפר הגלובלי הפך את הבתים שלנו לנעימים ומעוצבים יותר מפעם.

חישבו לדוגמא על המשק הישראלי שלפני איקאה, ריהוט עלה הרבה יותר, והעיצובים היו מועטים והתחדשו באיטיות, כיום התחום כמרקחה, כולם נלחמים על תשומת ליבנו ובמקביל טווח המחירים מוגמש ומתרחב נעלה ומטה, והעיצובים הופכים מדוייקים מעודכנים ומתחדשים כול הזמן, ממש כמו בבירות עולם מרכזיות.

תחום עיצוב הבית זכה בשנים האחרונות להתמקצעות נוספת כאשר מעצבי פנים רבים יותר נכנסו לשוק והפכו לבעלי מקצוע מבוקשים, תוכניות עיצוב בית הן נפוצות במדיות התקשורת, בין השאר ניתן לראות דלתות פנים מעוצבות וכל אחד לפני כניסתו לדירה חדשה, טורח על הקמת חלל חלומותיו ולפי גבולות תקציבו. אלא שכיום אפשר גם בתקציב קטן לבטא את טעמכם העיצובי וליצור לכם את הקן המושלם, לשהותכם ולאירוח.
 

זהירות דלת לפניכם

דלתות פנים עברו מהפכה דומה, אם פעם היו עיצובים אחידים, זולים וסטנדרטים, כיום ניתן למצוא איכויות גבוהות של דלתות בעיצובים שונים, דלתות פנים במראה הייטקי, דלתות במראה גליירסטי מודרני ונקי, דלתות פנים במראה של מלכות עתיקה, כפריות עם פרזולים ועוד ועוד, הדלתות מיוצרות מחומרים שונים, עץ דובדבן, בוק, אלון או מייפל, תאית, PVC, או אלומניום ופלדה, דלת לכול טעם וצורך, והן עמידות יותר מהדלתות שהכרנו בעבר. ניתן למצוא דלתות בגימורים רבים, טקסטורות וצבעים, ולהתאים דלת לכול חדר בבית.

דלתות פנים מעוצבות זקוקות גם למשקוף תואם שיחד נותנים אמירה עיצובית קוהרנטית ואחידה, לכן עם בחירת הדלת כדאי גם להתאים לה משקוף, וגם כאן האופציות רבות ומגוונות,נתון מעניין שדלתות אלון מציע הוא שאף דלת פנים זולה באה בגימור מהודר ואסור לשכוח ידיות לדלתות פנים מהודרות, ולהתאים ידית ארגונומית ונוחה לתפעול, שהמראה שלה מתאים לדלת המעוצבת. דלתות פנים איכותיות יעניקו לכם שילוב של בטחון בפרטיות שלכם, לצד תחושת חלל נעימה ומרווחת, ומומלץ להכיר את ההיצע הרחב בשוק וליהנות בבחירת הדלת שלכם.