דלתות פנים מעוצבות בזכוכית

תחום עיצוב הבית צועד קדימה, ומבחר חומרי גלם ושיטות ייצור מתפתחות על מנת לאפשר ללקוחות לעצב את ביתם בצורה מושלמת ומוקפדת. אחד האלמנטים אשר יש להם נוכחות בולטת בתחום עיצוב הבית הוא דלתות פנים. בכל בית יש דלתות פנים אשר מפרידות בין חללים שונים ומאפשרות לשמור על פרטיות בחדרים פנימה. דלתות אלו עונות על צורך מינימלי חשוב מאוד ברמה השימושית, אך גם במישור העיצובי יש להם חשיבות רבה.

האתגר של דלתות פנים

היות שיש לדלתות פנים משמעות רבה, ניצבים לקוחות רבים מול דילמה של ממש בשלב בו עליהם לבחור את דלתות הפנים לבית שלהם. הם חפצים שהדלת תהיה עמידה ואיכותית, אך יחד עם זאת יפה ומעוצבת. הם מעוניינים להיות מעודכנים ולבחור דלת עכשווית מבחינת העיצוב שלה, אבל שהדלת תתאים גם ליתר האלמנטים הקיימים בדירה. ואכן, לקוחות מתמודדים עם קושי לבחור את הדלתות שתענינה על הצורך שלהם. מהי הדלת המוצלחת שתוכל לשמש אותם נאמנה לאורך שנים?

הכירו את דלתות הפנים העשויות מזכוכית

אבל מי אמר שחייבים להמשיך עם סגנון הדלתות המוכר והרווח? כדאי להכיר את האפשרות החדשנית והפופולארית אשר מציעה לנו שינוי מרענן במראה הבית. דלתות פנים מזכוכית! מדובר על דלתות שכשמן כן הן, הן עשויות מזכוכית מחוסמת בעובי של 8 מ"מ. דלת הזכוכית נתלית על משקוף אפוקסי או על משקוף למינטו, לפי בחירת הלקוח. כמו כן ניתן לבחור בין משקוף עגול למשקוף ישר. הדלת מחוברת למשקוף באמצעות צירי ניקל איכותיים ועמידים אשר מקנים לדלת את היציבות הנדרשת.

איכות ומראה מושלם בדלת אחת

דלתות זכוכית עונות על הצורך של לקוחות רבים אשר תרים אחר פתרון מושלם שישווה לבית שלהם את המראה הרצוי אותו הם מעוניינים להשיג. הדלת מאופיינת במראה יוקרתי ובעל נוכחות אלגנטית, מה שתורם לבית את הנימה העיצובית הרצויה. כמו כן הדלת איכותית ועמידה בפני מים וחומרים אחרים שעלולים לפגוע בדלתות רגילות. כמובן שהזכוכית מחוסמת על מנת להקנות לדלת עמידות ברמה הרצויה, ולאפשר שימוש בטיחותי.

אפשרות תלייה ללא משקוף

את דלת הזכוכית ניתן לקבוע בפתח גם ללא משקוף. כך שבמידה ואינכם רוצים שתהיה נוכחות של צבעים נוספים או חומרי גלם אחרים ניתן לקבוע את הדלת ללא צורך במשקוף. אכן מדובר על פתרון נהדר עבור דלתות פנים מעוצבות. זו דלת מיוחדת אשר משווה לבית מראה ייחודי ויוקרתי!

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן