דלתות פנים- מחיר כפרמטר התלוי באיכות

טווח המחירים של דלתות פנים מעוצבות הינו נתון דינאמי, וניתן למצוא דלתות פנים מחיר התחלתי של כמה מאות שקלים או לרכוש דלתות פנים בהזמנה אישית בעלות של 2,000 ₪ או יותר.
באופן כללי, יישנם מספר גורמים העשויים להשפיע על מחירי דלתות הפנים, כשהמרכיב הדומיננטי הוא חומר הגלם ממנו עשויה הדלת, וככל שחומר הגלם איכותי יותר כך גם עשוי המחיר להתייקר.
פרמטר אחר המשפיע על מחירן של דלתות הפנים הוא המשקוף המהווה מרכיב בלתי נפרד מרכישת הדלת. משקופים ייחודיים בדגמים מעוגלים או כאלו המשתלבים ומתמזגים בקו אחיד יחד עם הקיר מייקרים אף הם את המחיר. גורם נוסף הוא הפרזול הכולל את ידיות לדלתות פנים ומנגנון הנעילה.

הגורמים המשפיעים על מחירן של דלתות פנים

ניתן לרכוש כיום ידיות לדלתות במגוון רחב של סגנונות עיצוביים החל מידיות מלבניות בסגנון מודרני וכלה בידיות מעוגלות במראה עתיק, כשבלבד תפקידן הפונקציונאלי מעניקות הידיות תוספת מעניינת ונוכחות המשפיעה לא מעט על הסגנון העיצובי.
מרכיב נוסף המשפיע על דלתות פנים מחיר הוא ציפוי הדלת. יישנו היצע רחב של דלתות פנים העשויות מחומרים וציפויים שונים כגון דלתות עץ מלא, דלתות מפורמייקה, צביעה בתנור, למינציה וכדומה, כאשר לכל שיטה יישנו טווח מחירים אחר. כמו כן, קיימת אפשרות לרכישת דלת הזזה בעלת חלון מזגוגית חלבית המשולב בה, דלתות מעוצבות עם פיתוחי עץ, וכן תוספות הכוללות עיטורי מתכת וכדומה.
במהלך השוואת המחירים בין דלתות פנים מומלץ לבדוק אם העלות כוללת גם את ההובלה אל בית הלקוח, עלות התקנתה של הדלת, פירוק המשקוף הקודם או גורמים נוספים העלולים לייקר את המחיר.

דלתות אלון- עיצוב חדשני, איכות בלתי מתפשרת ועמידות לשנים רבות

ניתן כאמור למצוא לעתים דלתות פנים מחיר אטרקטיבי, אך בטרם הרכישה מומלץ לבחון ולוודא שמדובר במוצר איכותי ובעל ציפוי עמיד שמבטיח את עמידותו של המוצר לשנים רבות.
אחת מן החברות המובילות בישראל ביבוא ושיווק דלתות פנים מעוצבות מאיטליה היא דלתות אלון, המשווקת דלתות במגוון אינסופי של סוגים ודגמים כגון דלתות למינטו, דלתות צבע אפוקסי, דלתות פנים מזכוכית, דלתות העמידות הן למים והן כנגד מזיקי עץ וכדומה.

יתרונותיה של החברה נטועים בחומרי הגלם שמהם מיוצרות הדלתות, חומרי גלם מהאיכותיים ביותר בשוק. ההלבשות והמשקופים הינם מעץ מלא, עובדה המבטיחה עמידות לאורך של שנים רבות. דלתות אלון הינה למעשה הרשת היבואנית הגדולה ביותר בישראל לדלתות פנים עם עשרה סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ.

ניתן להתרשם באולמות התצוגה ממגוון רחב היקף של דלתות מעוצבות וידיות לדלתות הפנים, תוך ליווי וייעוץ של הצוות מקצועי שישמח להתאים לכל לקוח את הדלת המותאמת ביותר לטעמו, צרכיו ותקציבו.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן