דלתות פנים מחיר וסגנונות עיצוביים

דלתות הפנים מספרות על דיירי הבית ומעניקות אמירה אישית לא פחות ולעתים אף יותר מאלו הניצבות בכניסה. הן מדגישות את הקו העיצובי ומשתלבות בחלל, אך בה בעת מהוות כמעין חיץ בין החלל האישי לבין המרחב הציבורי בבית, ועל כן יש להן תפקיד אסתטי משמעותי במיוחד.

אם בעבר לא הושם דגש רב על דלתות הפנים והן זכו לתפקיד שולי בלבד מבחינה עיצובית, הרי שכיום ניתן למצוא מגוון רחב של דלתות פנים מסוגים וסגנונות שונים החל מאותן דלתות עץ סטנדרטיות לבנות במחיר של כמה מאות שקלים ועד לדלתות בהזמנה אישית בעלות של כמה אלפי שקלים.

  

יחד עם זאת, בין אם הרכישה מתייחסת אל דלתות פנים מחיר מבצע ובין אם הנכם מתכננים לרכוש דלתות מעוצבות בעלות נוכחות מרשימה, חשוב לשים את הדעת אל מספר פרמטרים על מנת להבטיח שעשיתם את הבחירה הנבונה.

דלתות פנים- חשיבות איכותו של חומר הגלם

כאמור, בין אם מצאתם דלתות פנים מחיר מבצע ובין אם החלטתם לרכוש דלתות פנים ייחודיות בעיצוב אישי, במהלך בחירת הדלתות חשוב לשים את הדעת אל טיב חומר הגלם ממנו עשויות הדלתות, וכן לרמת עמידותן, איכות המרכיבים ומידת הבידוד לרעשים.

כמו כן, מומלץ לבדוק אם הדלתות אכן עומדות בתקני הבטיחות, בעיקר כשמדובר בבית עם ילדים צעירים.

היצע הדלתות הינו נרחב, וכך גם הדבר בכל הנוגע לחומרים והציפויים המרכיבים אותן החל מדלתות מעץ מלא או מפורמייקה וכלה בציפוי למינציה או צביעה בתנור. יישנן גם דלתות המשולבות בפיתוחי עץ ועיטורי מתכת וכן דלתות הכוללות חלון מזגוגית חלבית.

גורם נוסף שאליו יש להתייחס בעת רכישת דלתות, ובפרט כשהרכישה מתייחסת אל דלת פנים במבצע הוא הסגנון העיצובי. דלתות בגוונים בהירים עם נגיעות נקיות תתאמנה לקו העיצובי המודרני במיוחד אם מדובר בחללים קטנים, בעוד שדלתות בעלות גימורי עץ שונים תהוונה ערך מוסף להשלמת המראה הכפרי.

ידיות לדלתות הפנים

גורם נוסף אשר עשוי להשפיע על דלתות פנים מחיר הוא ידיות לדלתות. חשוב אמנם  להקפיד ולבחור ידיות אשר תתאמנה למראה הדלת, אך חשוב באותה המידה גם להקפיד על כך שמדובר בידיות באיכות גבוהה, זאת על מנת להבטיח שהן תהיינה עמידות לאורך זמן.

ידיות לדלתות הפנים כוללות מנגנון נעילה המהווה, למעשה, המרכיב הפונקציונאלי של הידית, ומומלץ לזכור כי שימוש ממושך בדלת בעלת מנגנון נעילה לקוי עשוי להוביל להרס הדלת.

אחת מהחברות הגדולות והמובילות בישראל ביבוא דלתות איכותיות מאיטליה היא דלתות אלון, המציעה מגוון רחב של דלתות מסוגים ודגמים שונים, החל מדלתות פנים מזכוכית ודלתות למינטו, וכלה בדלתות עמידות למים ומזיקי עץ. לדלתות אלון יישנם עשרה סניפים הפזורים ברחבי הארץ ואולמות תצוגה בהם ניתן להתרשם מההיצע הנרחב של דלתות מעוצבות ואיכותיות.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן