ליצירת קשר - לחצו כאן

דלתות פנים לתחושת ביתיות מעוצבת

מאמרים » דלתות פנים
 

דלתות מעוצבות בשלל דגמים
דלתות פנים הן אביזר חיוני בכול בית, ויחד עם זאת נוטים להפחית בחשיבותו העיצובית, חבל, משם שדלת מעוצבת מוסיפה לבית תחושה עיצובית שחורגת בהרבה מדלת סתמית


דלתות פנים הן אביזר חיוני בכול בית, ויחד עם זאת נוטים להפחית בחשיבותו העיצובית, חבל, משם שדלת מעוצבת מוסיפה לבית תחושה עיצובית שחורגת בהרבה מדלת סתמית, דלתות פנים מעוצבות נעשות בסטנדרטים גבוהים יותר ובעצם מבטיחים לכם גם שימושיות גדולה יותר ולמשך גדול יותר.

דלתות פנים מעוצבות אפשר למצוא היום בחנויות מתמחות, ביבוא או בייצור מקומי, ההיצע גדול ואיתו העידכונים התכופים לפי טרנדים חדשים בעיצוב הבית, ואיתן משקופים משלימים במגוון של טכנולוגיות.

דלתות פנים מגדירות את התנועה בבית, ואם הן סגורות או פתוחות הן משפיעות על ההרגשה הכללית בבית המעוצב. אפשר להתרשם היום מדלתות פנים רבות באינטרנט או בחנויות, ולבחור את הדלת האידיאלית שמשלבת בין קלות הפעלה, חוסן, עמידות, מראה וטקסטורה אסתטיים, והתאמה לחדר שלו היא השער. מחיר דלתות מעוצבות מתחיל סמוך לאלף ש"ח ומטפס מעלה מעלה בהתאם לעיצוב, למותג ולסוג הדלת. עדיף לבחור דלתות פנים לפני שנכנסים אל הדירה החדשה, אך רצוי לחדש בדלתות חדשות כחלק מעיצוב חוזר של חלל בו כבר גרים.

לכל דלת יש זמן ומשקוף

דלתות פנים משווקות היום במגוון של גוונים וטקסטורות, בעיצוב כפרי או מודרני, פופי או שמרני, ועוד ועוד, החומר ממנו עשויות דלתות מעוצבות הוא או עץ איכותי אות PVC אלומניום או פלדה, הדלתות יכולות להכיל קישוטים דקורטיבים שונים כמו רשת זכוכית צבעונית או חלון קטן ופירזולים, ולהשתנות ברוחבה, כעיקרון נהוגים כשלושה סטנדרטים למידות שונות, כשהנפוצה היא של 2.05.

לכן כשלב תחילי בחיפושים מומלץ למדוד את רוחב ופתחו ולוודא את מידות הדלת לפני רכישה. בנוסף לדלתות פנים מוצעות ידיות לדלתות שונות המשדרות תחושות רבות לפי סוג העיצוב שנבחר והתאמתו לדלת. ידיות המשלבות בתוכן מנגנון נעילה או ידיות לחץ או סיבוב פשוטות.

משקופי דלתות מגיעים בעיצובים מודרנים כמו משקוף ברצלונה השטוח למראה הייטקיסטי, או המעוגל למראה כפרי ואידיאלי לדלת עץ כפרית, משקוף מדורג הפרקטי והמוכר, ומשקוף נחבא שנבלע בקיר.

ניתן גם לבחור משקופים בגווני הקיר לפי דרישה לגוון מיוחד, בהזמנת דלת ומשקוף יש להזמין כחודש מראש לפני שדלתכם כפי שרציתם מוכנה, ומוטב להתקינה רק לאחר סיום עבודות הצבע.

 
 
התאמת דלתות פנים למטבח בוודאי יצא לכם לבקר בדירות נוחות ומעוצבות היטב. דירות שבהן מרגישים בבית מהרגע הראשון שנכנסים אליהן. בוודאי גם יצא לכם לראות דלתות פנים שמשהו פשוט לא מסתדר בהם והחלל קרא עוד

כל הזכויות שמורות