חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

דלתות פנים לתחום חללים בסטייל


עיצוב הבית הוא תחום שמתפשט וגדל בארץ, הצרכנים הופכים מתוחכמים ומעודנים יותר בטעמם, וחנויות ורשתות מתמחות מתחרות בינהן על פתרונות אטרקטיבים ומתשלמים יותר

עיצוב הבית הוא תחום שמתפשט וגדל בארץ, הצרכנים הופכים מתוחכמים ומעודנים יותר בטעמם, וחנויות ורשתות מתמחות מתחרות בינהן על פתרונות אטרקטיבים ומתשלמים יותר, להשלמת המהלך יש בישראל קהילת מעצבי פנים צומחת, שמשרתת לקוחות בקשת עלויות גמישה ורחבה, כך שאם בעבר היו נוהגים על שכירת שירותי מעצב פנים כמותרות שמעבר להישג יד, היום זהו נוהג נפוץ לגמרי שאינו גורם להרמת גבה.

בית כולל כמה שכבות, התכנון האדריכלי שיוצר את החלוקה החללית, הפונקציונלית והאסתטית, מעצב הפנים שיוצר את המגע והסגנון המזוהה של פנים הבית, ובני הבית עצמם, שבחייהם משנים את העיצוב כול הזמן, ובסופו של דבר תרומתם היא שקובעת את טעמו של בית כשנכנסים אליו. כדי לדאוג שבבית שלכם יתאחדו כול השכבות למכלול הרמוני, יש לבחור מתוך התייעצות עם כול יושבי הבית כול הצעה, החל משלב עיצוב הפנים, להתייעץ בשאלות עיצוב, ולגבש את החזון של הרגשתכם בבית שקם מול עינכם.
 

עיצוב בכול אובייקט

המגע העיצובי בתוך הבית צריך להיות מורגש, מהמסד ועד הטפחות, מהפריט האווירתי הגדול ועד לקטן, לכן אסור להתעלם מהאספקט של הגישה לחללים השונים של הבית, ובדגש מיוחד על דלתות הפנים המקשרות בין החללים.

דלתות פנים הן האביזר שמבטיח תנועה קולחת בבית, ומצד שני גם פרטיות וביטחון לבני הבית. לכן כשאתם מעבים בית מוטב לבחור בדלתות שמתאימות ליושבי כול חדר, ולפונקציה של החדר עצמו. כדאי להקפיד ולרכוש דלת מעוצבת כשאתם מבינים ממה היא עשויה, באילו גימורים, ומה מנגנון סגירתה ופתיחתה.

דלתות פנים מעוצבות יכולות להגיע עם או ללא משקוף משלים, כשהמחירים בשוק משתנים וגמישים בטווחם. מומלץ לרכוש דלת שמבטיחה לכם עמידות לשנים ארוכות, שקל לתקנה, ושהיא חזקה ומחומרים איכותיים, דלתות פנים ממולץ לרכוש מחנויות מתמחות בלבד, שחוות דעת לקוחות עבר של העסק, מעידות על שירות אמין ומוצרים טובים, כדאי להתרשם ממנגנוני וסוגי דלת שונים, כמו דלת מסילה, דלתות כפולות וכדומה. מומלץ לבצע חקר שוק רלוונטי להבנת העלויות השונות, ולחפש ביקורות לברה שמייצרת את הדלת. בארץ ניתן למצוא מגוון רחב שירענן את חיי הבית שלכם, ויתן לכם שירות טוב להרבה שנים של שביעות רצון.