דלתות פנים לארגונים עסקיים ובתים פרטיים

אם גם אתם חשבתם שלדלתות כניסה מחירים שהם בהכרח יקרים ולא נגישים, אתם מוזמנים להיות מופתעים ולרכוש דלתות כניסה מעוצבות במחירים שווים לכל נפש וכיס. יתרה מזאת – כיום ניתן לבחור את הדלתות מתוך קטלוג דלתות כניסה כך שהרכישה לא רק זולה, אלא גם יעילה ומהירה ואתם אפילו לא צריכים לקום מהכיסא או לצאת מהבית.

בחירה ראויה של דלתות פנים עבור כל מתחם עסקי או בית פרטי משפיע רבות, הן מבחינה עיצובית והן מבחינה של יצירת אווירה נעימה בחלל החדר. מעבר לכך, ישנם עוד פרמטרים שכדאי לשים לב אליהם כגון חומרי הגלם מהם עשויות הדלתות, הציפוי שמטרתו למנוע הופעה של עובש או התנפחות כתוצאה של מגע עם מים, הבידוד ששומר על פרטיותנו וכיו"ב.

באופן כללי, כאשר אתם רוכשים דלתות פנים לביתכם, לבטח תהיו מעוניינים שהשימוש בהם לא יגרום לבלאי לעיתים תכופות ושהן יחזיקו מעמד לאורך זמן.  בכדי שתוכלו לדעת שרכשתם את הדלתות האופטימליות אשר עונות על כל הצרכים שלכם, אנו ב"דלתות אלון" מזמינים אתכם להציץ בקטלוג 2019 ובו ישנן סדרות שונות של דלתות מעוצבות ואיכותיות שנועדו להשתלב בכל סוגי המבנים, בין אם ציבוריים או פרטיים.

דלתות פנים מעוצבות למסעדות

עסקי ההסעדה שמים דגש רב על עיצוב המקום ובניית תדמית איכותית וייחודית. הדלתות הן בקו החזית הראשונה ולכן כאשר לקוחות מגיעים למסעדה, הפריט הראשוני שיופיע מול עיניהם היא דלת הכניסה. מעבר לכך, גם הדלתות של מתחמי השירותים והמטבח בולטות מפני שהן מהוות כניסה או יציאה מחדר אחד לאחר.

כתוצאה מכך, מסעדות רבות מעוניינות ליצור מראה יוקרתי למתחם שלהם אך עם זאת חשוב שהדלת תהיה פרקטית ותוכל לעמוד במגע עם מים כאשר סוגרים את המסעדה בסוף היום ושוטפים את הרצפה.

דלתות פנים למשרדים ומרפאות

בניגוד לבתים פרטיים, דלתות פנים במשרדים נמצאות בשימוש בתדירות גבוהה ולכן חשוב לוודא שהדלת אותה בחרתם אכן איכותית ומסוגלת להחזיק מעמד לאורך תקופה ארוכה. בנוסף, מפני שמדובר על משרד בעל אופי מסוים, נרצה להתאים את חומרי הגלם שיוכלו "להתכתב" בצורה ראויה עם שאר הרהיטים במשרד ויתרמו באופן כללי למראה העיצובי ולחיבור שם המותג.

לדוגמא, משרד הייטק מתהדר לרוב בפריטים חדשניים, צבעים נועזים והמון שימוש בחלל פתוח ומרווח. בכדי להועיל למראה הכולל של המשרד ואף לתרום לו, אנו עדים לשימוש רב בחומרים כגון זכוכית, אלומיניום וצבעים ניטרליים ונקיים.

דלתות פנים למגזר הפרטי

כאשר אנו רוצים לבצע "מתיחת פנים" וריענון לביתנו, פתחי הכניסה מהווים בנקודת התחלה טובה. עם זאת, בכדי שנבצע בחירה נכונה ומדויקת עבורנו, עלינו לקחת בחשבון את הצורך העיקרי שלנו מכל דלת ודלת ולא להתחשב אך ורק בעיצובה. 

לצורך העניין, בחירת דלת פנים מזכוכית כיציאה אל כיוון החצר שלנו תועיל לפנים הבית כאשר ישנו שימוש בזכוכית. הזכוכית מאפשרת לאור הטבעי להיכנס והעובדה שניתן לראות מבעד לדלת נותן תחושה של שטח פנים גדול יותר.

במידה ואתם חושבים על החלפת דלתות הפנים לביתכם, אנו ב"דלתות אלון" נשמח לסייע לכם ולבצע את הבחירה האולטימטיבית בכדי שלא תצטרכו לחזור על התהליך בעתיד הקרוב.

במקרים אחרים אנו נרצה שהדלת תהווה מקור לפרטיות בחדרים השונים וכאן חשוב מאוד לוודא שהחומר ממנו הדלת עשויה הוא איכותי ומבודד רעשים.

שנית, אם מדובר על חללים משותפים כגון הסלון או המטבח, נרצה להתחשב בכניסת אור טבעי ולכן בין אם החלטתם ללכת על דלת שכולה עשויה מזכוכית או רק לשלבה בדלת אטומה יותר, וודאו שאתם אכן מאפשרים לאור להיכנס בשעות היום להאיר את החלל.

"דלתות אלון" הינה רשת מרכזית ובעלת ניסיון רב במתן ייעוץ עבור דלתות מעוצבות בתוך חלל הבית. אם גם אתם מתכוננים לשינוי, צרו עם חברתנו שר ואנו נשמח לסייע לכם ולבחור בצורה המדויקת והמתאימה ביותר לביתכם ולרצונותיכם.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן