דלתות פנים לעיצוב חלל המגורים

כשנמצאים לקראת מעבר דירה משקיעים ללא פשרות ברקימת החלום העיצובי למציאות, מנסים לבנות את המעטפת המושלמת לחיי משפחה טובים והרמונים, חיי משפחה שהם חלקת האלוהים הקטנה שלנו

התאמה של הדלת לתנאי השטח

בכל דירה ובכל חדר יש נתונים מיוחדים. ולכן חשוב כי הדלת שתותקן תתאים לתנאי השטח. וזה אומר שיש לבחור את סוג הדלת הנכון. יש חדרים בהם נכון להתקין דלת הזזה. יש מקומות בהם חשוב לבחור דלת מוגנת מים. ויש חדרים בהם כדאי לשלב חלון מעוצב אשר משדרג את מראה הדלת בצורה ניכרת

כשנמצאים לקראת מעבר דירה משקיעים ללא פשרות ברקימת החלום העיצובי למציאות, מנסים לבנות את המעטפת המושלמת לחיי משפחה טובים והרמונים, חיי משפחה שהם חלקת האלוהים הקטנה שלנו, בה כולם יחד אך נשמר מקומו של כול אחד לעצמו, דלתות פנים הן חשובות מהבחינה הזו, משום שהן משפיעות מאד על תחושת העיצוביות בבית, ומאפשרות לכול אחד מבני הבית את מקומו הפרטי והבטוח.

לדלתות פנים מטרות משפחתיות רבות ושונות, לדוגמא דלת חדר השירות מחזיקה פונקציונליות שונה לגמרי מדלת חדר ההסבה והסלון, דלת חדר השרותים שונה לגמרי מדלת חדר השינה ההורי, וכן הלאה, לכן חשוב לבחור דלת לכול פונקציה ולהקפיד שבסופו של דבר הן כולן ידברו שפה עיצובית דומה ומשלימה.

דלתות פנים מעוצבות יש במבחר גדול, והתחרות בענף מבטיחה לנו היצע מעודכן ואיכותי בעלויות משתלמות, דלתות פנים כדאי לבחור חודש לפני הכניסה לדירה, ולרכושה ממקום איכותי ואמין. בארץ משווקות דלתות של מותגים מקומים לצד דלתות מויבאות מאירופה, בכול מקרה דלת שנמכרת בחנות עומדת בתקנים המקומים, ולכן כדאי לבחור רק לפי טעמכם, איכות הדלת ועלותה.
 

כיצד לגשת לרכוש דלת?

בארץ נהוגים שלוש מידות נפוצות של גודל פתחים לחללים ביתיים, חשוב שתמדדו לפני שאתם יוצאים לתור לכם דלת, על מנת שתוכלו לבחור את אלו שאינן מתאימות ולהתרכז באלו המתאימות. הדלתות יהיו בדרך כלל ממתכת אלומיניום או פלדה, מעץ- דובדבן, בוק, מייפל או אלון, או מחומרים אחרים כמו PVC, דלתות מורכבות מחומר מילוי ומכנפי דלת, לעיתים הדלתות יהיו מקשה אחת, כשהדפנות החיצוניים יועברו תהליך גימור בחום, או שהדפנות יהוי מציפוי כלשהו, כמו פורניר או למינציה כלשהי.

לכול בחירה יתרונותיה, דלת מקשה אחת היא חסונה ומשדרת תחושת חום ויקרה, ודלת מצופה קלה מאד לניקוי ותיקון, והציפויים מאפשרים מרווח רב של עיצובים שונים ומיוחדים, כמו דלתות צבעוניות וכדומה.

לאחר שבחרתם בדלת יש להשקיע מחשבה בסוג המשקוף שמתאים לה, האם המדורג הנפוץ, המעוגל הכפרי, או משקוף ברצלונה בעל המראה המודרני, או אולי בכלל משקוף נסתר? . מומלץ לרכוש את המשקוף במקום שנרכשה ממנו הדלת ובאותה קנייה, על מנת להבטיח שכול הפריטים משלימים ויעבדו באופן חלק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן