דלתות פנים לעיצוב בית ברמה גבוהה

דלתות לבית – לזרימת חלל נוחה

בעיצוב בחלל שלכם, משרד או בית יש חשיבות גדולה לדלתות שאתם בוחרים, דלתות מגדירות את החללים, מאפשרות שהייה פרטית ומוסיפות חן וצבע להיבט הכולל של עיצוב החלל


בעיצוב בחלל שלכם, משרד או בית יש חשיבות גדולה לדלתות שאתם בוחרים, דלתות מגדירות את החללים, מאפשרות שהייה פרטית ומוסיפות חן וצבע להיבט הכולל של עיצוב החלל, בעבר ההיצע היה של דלתות פנים קרטוניות במראה הדל שלהן, ומקסימום ניצן היה לשלב בהן זגוגית שבעבירה מעט אור, כיום ההיצע הוא גדול וניתן להתאים דלת פנימית לכול עיצוב ולכול מטרה.

דלתות פנים הן דלתות בתוך הבית שאינן צריכות להצטיין בעמידות בתנאי אקלים קשים או חוסן מפני פריצות כפי שמחפשים בדלתות חיצוניות, לכן בדלתות פנים ניתן דגש רב יותר באפקט הדקורטיבי שלהן, וכיום דלתות פנים מופיעות במגוון חומרים, גימורים, והשתלבות עם המשקוף, ולכם נותר רק לבחור.
 

דלתות פנימיות ואלמנטים משלימים

דלתות פנים ניתן לבחור לפי שפת העיצוב שדרושה לבית ולחלל המשרדי, עיצוב נקי וענייני, או עיצוב עשיר באלמנטים כמו חלונות, שיבוץ זכוכית ופירזולים. בשוק ישנן דלתות מעוצבות רבות, רובן מעץ איכותי שהוא או המילוי או גם המילוי וגם כנף הדלת במקשה אחת, אך גם יש דלתות פנים מאלומיניום או PVC ודלתות פנים מתאית. לרוב דלתות פנים הן מעץ דובדבן, מייפל, אלון או בוק, ולרוב ברוחב של 2.05, אך ישנו גם מנעד רחב של חומרים מיוחדים ודלתות בגדלים וקונפיגורציות שונות.

כשמחליטים לרכוש דלתות פנימיות יש להבין לשירות איזו פונקציה חללית דרושה הדלת, ולבחור בהתאם, ישנן דלתות המגיעות עם משקוף משלים, ואחרות שניתן להתאים להן משקוף מהמבחר הקיים ואם חפצתם במקום תוכלו לרכוש  דלת הזזה פנימית במספר דוגמאות.במקרים רבים ניתן להתקין מנוע לדלת הזזה כחלק ממערכת לשחרור עשן אשר פותחת וסוגרת דלתות בהתם לצורך

בנוסף לדלת עצמה ישנם מרכיבים נוספים שהופכים אותה לאסתטית ולנוחה לשימוש, לדוגמא ידיות לדלתות ותיפעולן, בלחיצה או בסיבוב, ניתן להתאים ידיות לפי הקו העיצובי של החלל, ממגוון חומרים, ורצוי לרכוש את הידיות במקום בו רוכשים את הדלת.

 

משקופים נחלקים למשקוף ברצלונה, משקוף נו דור נסתר, משקופים מעוגלים או מדורגים. מוטב לברר לפני קנייה על התאמה של כול המרכיבים, זאת כדי לאפשר שימוש בלתי מורגש ואינטנסיבי לצד מושלמות אסתטית. דלתות פנים עולות בין קרוב לאלף שקלים ועד קרוב לאלפיים, תלוי במותג, בטכנולוגיית הדלת, בחומרים ובגימור הדלת. מוטב לראות מראה עיניים את הדלת לפני רכישתה ולברר על יתרונותיה וחסרונותיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן