חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

דלתות פנים לחלוקת חלל אסתטית


דלתות הן כבר מזמן אביזר שעלה רק מקיומו השימושי לאובייקט שמשלב בתוכו אמירה עיצובית ואסתטית, כשאנו צריכים לבחור דלת פנים היום, אנו עומדים מול מבחר נאה וגדול של אפשרויות, המבחר משלב טווחי מחירים גמישים לצד מבחר חומרים ועיצובים.

דלתות פנים למשק הבנייה הישראלי הן לרוב בגודל 2.05 וכשאנו מקבלים אותן מהקבלן הן בדרך כלל סתמיות, ומייצגות את המחיר הנמוך שהיה דרוש לרכושם, דלתות פנים מעוצבות לעומת זאת הן דלתות שמשווקות בחנויות שהתמחותן בדלתות ועיצוב, אלו דלתות באיכות גבוהה שמבטיחות שימוש קל וקולח לשנים ארוכות.

דלתות פנים בוחרים מחברה טובה ומוכרת בתחומה, או מידי נגר מקצוען בהתאמה למידות מיוחדות. האופציה הראשונה היא בדרך כלל זולה יותר, ותוצאתה משאירה רושם טוב. היתרון הנוסף שברכישת דלת פנים בחנות לשיווק דלתות היוא ביכולת להתאים משקוף מסוגים שונים לדלת, ידיות שונות וכו", הכול במקום אחד.
 

סוגים שונים של דלתות לחדרים

דלתות פנים יש כיום מ PVC , מאלומיניום או פלדה, ומעץ, בדרך כלל מעצים איכותים ומתאימים כמו דובדבן, אלון, מייפל או בוק. לכול חומריות תחושה ויתרונות משלה, אך כעיקרון דלתות פנים לאיזורי שירות בבית מתאימים להיות מאלומניום, ודלתות לאיזורי שהייה מתאימים מעץ. לעץ מגע נעים וחם יותר, וסגירת הדלת יותר אורגנית. אך כיום ההבדל בין סוגי הדלתות הללו מתקזז משום שניתן לצפות את הדלת באמצעים שונים ולתת לה מגע חומריות אחר.

דלתות פנים כדאי לבחור כשחושבים על החזון העיצובי של הבית, ובוחרים בדלת שמתאימה לחזון, אפשר לבחור בין צבעים שונים, ציפויים שונים שמעניקים גם טקסטורות, אביזרים משלימים כמו פירזולים או חלון זעיר שניתן לפתוח במרכז הדלת וכדומה. מוטב להתרשם גם מהאינטרנט וגם באופן פיזי מכול עיצוב ודגם שלגביו מתלבטים, ולבחור יחד עם בני המשפחה שגרים בבית.

 

חשוב לבחור דלתות פנים שקל לתחזק, וקל באופן יחסי לתקן, דלתות פנים אינן צריכות להיות יקרות מאד, והתחרות מציעה לנו עיצובים ואיכויות גבוהים, במחירים משתלמים. דלתות משנות את הבית, את הרגשת בני המשפחה בבית ואת הרגשת המתארחים, דלתות יפות ומעוצבות מקנות לבית אמירה עיצובית זורמת ואחידה, ואומרת גם משהו על בעלי הבית וטעמם הטוב.