דלתות פנים בחדרי שינה

לכל דלת פנים יש מספר תפקידים חשובים. התפקיד הראשון הוא כמובן ליצור הפרדה בין חללים שונים בבית, ולאפשר פרטיות בתוך חדרי הבית. התפקיד השני הוא להשלים את העיצוב שקיים בבית. ותפקיד נוסף הוא לשמור על שקט בתוך החדר פנימה. וזה אומר שגם אם יש שיחה ערה בחדר אחר, או פעילות רוחשת במטבח, אפשר יהיה לטרוק את הדלת וליהנות מחדר שקט ללא הפרעות של רעש חיצוני כך גם אמור הדבר בנוגע לדלתות פנים לחדר השינה בבית.

דלתות לחדר השינה

השקט חשוב לנו במיוחד בחדר השינה. בחדר בו אנו רוצים להיכנס למיטה ולישון בלי להיות מופרעים מרעשים שקיימים בבית. ואכן, בבואכם לבחור דלתות פנים לבית במבצע תגלו בוודאי כי קיים מבחר רחב של דלתות. לכל סדרה של דלתות יש צבעים מיוחדים, תכונות מיוחדות וגם רמת בידוד שונה, דלתות פנים בציפוי למינטו יהיו הבחירה האידאלית עבורכם הכוללים בידוד פלקסבורד. כדי לבחור בהצלחה את הדלת הרצויה לכם חשוב להתבונן בכל הפרמטרים הללו, ולשים לב לכל הנתונים. כך תוכלו לאתר את דלת הפנים המתאימה אשר תוכל לאפשר לכם שימוש מועיל על פי צרכיכם.

הבידוד – במה הוא תלוי?

כל דלת מורכבת משני לוחות חיצוניים אשר אלו נראים לעין, ובין שני לוחות אלו יש חומר מילוי. החומר הממלא את הדלת הוא זה שמקנה לדלת את הבידוד. ולכן יש חומרים שונים אשר משמשים למילוי הדלתות, וזה המקור להבדלים ברמת הבידוד בין הדלתות השונות. כמו כן יש דלתות שהמילוי שלהן הוא כוורת מקרטון. ככל שהקרטון צפוף יותר כך הדלת תהיה אטומה יותר.

אלו חומרי מילוי קיימים?

צמר סלעים – מדובר על חומר מבודד אשר ממלאים בו קירות גבס וכן דלתות פנים. דלת הממולאת בצמר סלעים הינה דלת מבודדת אשר מאפשרת לכם ליהנות משקט בחדר פנימה.

  • – אחד מחומרי המילוי השימושיים ביותר כיום הוא פלקסבורד. מדובר על חומר המורכב מסיבי פשתן וסיבי עץ הדחוסים יחד. החומר הזה מקנה לדלת בידוד אקוסטי משמעותי. אם כי חשוב להבין שרמת הבידוד נקבעת לפי כמות החומר הממולא. לדוגמה, עבור דלתות לאולפן עושים שימוש בכמות גדולה יותר של פלקסבורד. במידה וחשוב לכם ליהנות מדלת אקוסטית ברמה גבוהה, עליכם לברר על המילוי. יש דלתות פנים לבית בהם יש כמות מסוימת של פלקסבורד לצד חומרי מילוי נוספים, ויש דלתות פנים בהן יש מילוי של 100% פלקסבורד.

כוורת – כאמור, יש דלתות שהמילוי שלהן הוא כוורת. כלומר דלת שיש בהן מילוי של קרטון אשר לפי רמת הצפיפות שלהם נקבע הבידוד של הדלת.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן