חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

דלתות פנים- להגדיר חללים בסטייל


דלתות פנים הן את הדרכים הטובות לחזק ולהעצים את העיצוב של הבית, הן נחוצות בין כה וכה ואינן נוגסות חלל נוסף מחלל הדירה, אז מדוע לא לבחור בדלתות שהן גם פונקציונליות ושימושיות


דלתות פנים הן את הדרכים הטובות לחזק ולהעצים את העיצוב של הבית, הן נחוצות בין כה וכה ואינן נוגסות חלל נוסף מחלל הדירה, אז מדוע לא לבחור בדלתות שהן גם פונקציונליות ושימושיות, וגם אסתטיות ומזמינות, וכך להפוך את האמירה העיצובית בבית לחדה ואחידה יותר? דלתות פנים מגיעות היום בשלל חומרים וגימורים, ואפשר למוא בתוכן את הדלת האחת שמגדירה יפה את החלל שלכם, ותשרת אותכם לשנים ארוכות. פשוט כדאי לברר ברשת, ובחנויות המתמחות ולהתרשם בעצמכם מההיצע הגדול והאיכותי.

דלתות פנים בוחרים בראש ובראשונה לפי המידה המתאימה של הפתח, בארץ נפוצים פתחים ברוחב של 2.05 אך ישנם בתים המעוצבים במידות אירופיות ואז הפתחים רחבים יותר בסטנדרט 2.14 או 2.2. בחנויות תמצאו חלוקה בין המידות הסטנדרטיות הללו, אך ניתן גם להזמין אצל נגריות מומחים דלתות במידות מדוייקות אחרות.

חומרים, עיצובים, אביזרים משלימים

דלתות פנים אפשר למצוא במגוון רחב של חומרים, ישנן דלתות אלומניום או פלדה אשר משקלן אינו עולה על דלתות העץ, אך הן עמידות במיוחד לנזקים רבים, ניתן למצוא דלתות שהמילוי שלהן עץ בוק, דובדבן, מייפל, ועוד, לרוב מדובר במילוי איכותי הנותן לכם דלת חזקה ועמידה במגע אורגני של עץ, וניתן גם למצוא דלתות PVC ועוד.

משני צידי המילוי מוצמדים כנפות הדלת, אלו הדפנות של כול צד, ניתן לרכוש דלתות עץ שחומר המילוי העצי שלהן הוא גם משמש לדופן החיצונית של כנף הדלת, והוא עובר בצידו החיצוני תהליכים להשבחת מראהו ועמידותו, וניתן למצוא דלתות שהכנף החיצונית שלהן מצופה פורניר או לימנציה כלשהי, לכול ציפוי הטקסטורה והגוון שלו, וניתן לבקש ציפויים שונים לפי טעמכם. יתרונה של דלת פנים מצופה בקלות היחסית בה ניתן לתקן את המראה שלה במקרה הנזקות.

אל דלתות הפנים מתווספים אביזרים נוספים כמו משקופים, ידיות ותוספות דקורטיביות לפי הטעם העיצובי, כמו פרזולים, פשפשי הצצה, זכוכית ועוד, המשקופים באים במגוון רחב שמתאים לנראות שונוה של הדלת, מדלת בולטת ועד דלת הנבלעת בקיר, והידיות קובעות את ההנאה מהשימוש התכוף בדלת, וקלות תפעולה.כמובן שקיימים גם דלתות הזזה לארונות מעוצבים, כדאי להתאים את הדלת שבחרתם לאביזרים מתאימים על מנת להבטיח שימוש משלים וטוב ומראה עיצובי אחיד.