דלתות פנים לבית מעוצב ונעים

בעיצוב יש לחשוב תמיד על שתי קצוות ולמצוא את נקודת החפיפה שלהם, הקוטב הפונקציונלי והקוטב האסתטי, מעצבי פנים ומעצבים בכלל נחבטים בין שתי הקצוות הללו, אך גם מודים שהעיצובים הטובים ביותר עולים מתוך התחבטות זו. עיצוב דירה אינו שונה, כול הזמן עלינו לאזן בין קוטב מעשי שהוא, האופן בו אנו חיים, ההרגלים וההרכב המשפחתי, התקציב ותנאי השטח, ומולם החזון ליצור עיצוב שיפתח וישנה אותנו לטובה, אסתטיקה שתעורר אותנו ותמשוך את תחושת חיי המשפחה בבית לכיוונים חיובים ופעילים, לפי הטרנד החדש, או בלשון עיצובית אחרת, ברורה ומדויקת.

כשמעצבים דירה כדאי להקפיד על אלמנט מבני שלו השפעה גדולה על העיצוביות של הבית, דלתות הפנים, דלתות הן הפתח לחלל אחר, הזמנה או בקשה לפרטיות, לכן דלתות צריכות לבטא את החלל אליו הן נפתחות, ואת החלל ועיצובו בשעה שהן סגורות ומשתלבות בעיצוב הקיים. דלתות פנים זוכות היום במגוון רחב מאד של עיצובים ובאיכויות גבוהות של חומרים, ייצור, והרכבה, ניתן למצוא דלת מעוצבת מעלות נמוכה יחסית, ולעלות לפי טעמכם וכיסכם.
 

דלתות כפריות, מודרניות, צבעוניות או קורקטיות?

דלתות פנים באות במגוון עיצובים פותחים לפנינו מרחב בחירה שעלול לבלבל, נתחיל בכך שנמדוד את גובה הדלת שדרושה לנו, ורוחבה, 2.05, 2.14. 2.2 ? נבחר דלת לפי שאר הנגיעות העיצוביות בבית, לפי צבעים ששולטים בבית, לפי הפונקציה אליה הדלת מובילה. אם דרוש לנו שקט מחדר הטלוויזיה וקונסלות המשחק, רצוי שנבחר בדלת שמציעה לנו אטימה אקוסטית רבה, אם אנו עיצבנו מטבח שמראהו כמו פורבאנס ונשען על עץ וגוונים בהירים, תתאים לנו דלת מטבח במראה כפרי, וכדומה.


כדאי לבחור לדלת פנים משקוף שמדבר את שפתה, משקוף מודרני ונקי או משקוף מדורג או מעוגל, האפשרויות רבות ומומלץ לעשות את הבחירה במעמד רכישת הדלת. דלתות פנים מאלומיניום ופלדה יבטיחו לכם שרידות של שנים, ועמידה בלחצים וסיכוני טרמיטים, ודלתות עץ יתנו מגע יותר חם. יש שיקולים לכאן או לכאן, ישנן דלתות פנים בקונפיגורציות אחרות כמו דלתות רחבות במיוחד, דלתות מסילה ועוד, אלו אפשרויות פחות נפוצות אך קיימות בשוק וכדאי גם לבדוק אותן. דלת פנים מעוצבת תציע לחלל שלכם חידוש במראה שלו וכתוצאה מכך גם ישפיע על בני הבית לטובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן