חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

דלתות פנים לאמירה עיצובית


דלתות פנים מעוצבות אפשר למצוא בארץ בחנויות לשיווק דלתות, לרוב חנויות אלו מחזיקות בחלל תצוגה בו תוכלו להתרשם מהיצע הדלתות בגודל טבעי, אך גם האינטרנט הוא מקום מצויין להתחיל בו את החיפוש אחרי הדלת שלכם


דלתות פנים מעוצבות אפשר למצוא בארץ בחנויות לשיווק דלתות, לרוב חנויות אלו מחזיקות בחלל תצוגה בו תוכלו להתרשם מהיצע הדלתות בגודל טבעי, אך גם האינטרנט הוא מקום מצויין להתחיל בו את החיפוש אחרי הדלת שלכם, שהרי הדלת היא השער אל חלל חדש, ומוטב להתאים לחלל המסויים שער מתאים.

דלתות פנים בארץ הן בשלושה גדלים אפשריים, 2.05, 2.14, 2.2 ולמידות אחרות מומלץ לפנות לנגרייה להזמנה אישית או להתייעץ עם מומחה בתחום דלתות פנים מגיעות כיום בהרבה עיצובים, וניתן באמת למצוא לכם פתרון מדוייק שישדרג את המראה והתחושה בחלל המגורים שלכם.

על מנת למצוא את דלת הפנים האידיאלית לכם, כדאי קודם כול שתחשבו גם על החלל אליו היא נפתחת, וגם על העיצוב הכללי של הבית, לבית שעיצובו מודרני ונקי, תתאים פחות דלת עץ מפורזלת הנפתחת אל חדר ההסבה, אך היא תתאים מאד לבית שעיצובו כפרי ויש בו הרבה חדרים. דלתות פנים מיובאות או מייצור מקומי במבחר שיש בשוק הישראלי, מאפשרות להתאים לכול חדר את הדלת שלו ובכול זאת לשמור על שפה עיצובית אחת וזורמת.

דלת לכל צורך

כשאנו אומרים שחשוב להתאים דלת לכול חדר אנו מתכוונים לדוגמא, שלחדר ההורים מוטב דלת חסונה, בעוד שלחדר הילדים עדיפה דלת קלה יותר, או שאם רוצים פרטיות מלאה מוטב להתעניין בדלתות פנים שמספקות גם אטימות אקוסטית.

דלתות מעוצבות מיוצרות מאלומיניום או מעץ או PVC, ואז יש חלוקה לדלת מצופה או דלת שהיא לוח אחד, דלתות פנים מצופות קל יותר לנקות ולתקן, ובנוסף הציפוי מאפשר עוד מבחר גדול מאד של עיצובים וטקסטורות לדלת.

ישנן גם דלתות פנים שמגיעות עם הדר דקורטיבי של פרזולים, רשת זכוכית חצי שקופה, ואך גימוריםמסותתים בעץ, ואף פשפש במרכז הדלת, רצוי לא להגזים בהדרה של הדלת ולבחור בזו שקולעת, הדלת לא צריכה להיות מגדירת החלל אלא רק להשתלב בו בהרמוניה, בעיצוב הקיים. מלבד הדלת כדאי לתת תשומת לב על היחדיות שאיתן סוגרים ופותחים את הדלת, נוחות המגע עם הידית, חומריותה ועיצובה, קלות השימוש וכדומה, ולתת תשומת לב גם למשקוף הממסגר את הדלת, ולהתאימו לעיצוב הדלת והדירה.