ליצירת קשר - לחצו כאן

דלתות פנים למראה מעוצב והרגשה בטיחותית

מאמרים » דלתות פנים
 

עיצוב כיום הוא שדה עשיר שמאפשר לכול אחד מאיתנו לבטא את עצמו, ולעצב לעצמו את החלל המיוחד שלו, והבית הוא הממלכה הפרטית שמאפשרת ביטוי זה והנאה מפירותיו


עיצוב כיום הוא שדה עשיר שמאפשר לכול אחד מאיתנו לבטא את עצמו, ולעצב לעצמו את החלל המיוחד שלו, והבית הוא הממלכה הפרטית שמאפשרת ביטוי זה והנאה מפירותיו, בעבר היינו רגילים לפתרונות סטנדרטיים ואחידים, ולהיצע דל באופן כללי של פתרונות עיצוביים.

כיום המצב שונה לגמרי, ניתן לעצב את הבית בעושר פריטים ולפי קו עיצובי מובהק, כאשר הרזולציה יורדת מעיצוב מאקרו לעיצוב מיקרו. הדלת המחלקת את החדרים בבית היא אביזר שנוטים לעיתים להתעלם מעוצמת השפעתו על עיצוב הבית, אך כיום אפשר להכיר אפשרויות עיצוב מגוונות ולשלב את הדלת בעיצוב החלל ולתת עיצוב כוללני ושלם שעומד על כול פרט ופרט.

דלתות פנים מחיר נמוך והוגן בוחרים באחת משתי אופציות, הראשונה- לבחור מראה דלתות אחיד לכול חללי הבית, כך משיגים אמירה עיצובית אחידה וברורה, השנייה – להתאים דלת לכול חלל, בהתאם לפונקציה שלו, לדוגמא דלת עץ בעלת סבר רציני לחדר העבודה, ודלת צבעונית ותוססת לחדר הילדים, דלת עץ כפרית למטבח ודלת מסורגת חלון לחדר השרותים וכדומה. שתי האופציות טובות אם אתם בוחרים בדלת פנים שמתאימה לעיצוב הכולל של הבית. כמו כן דלת פנים גם יכולה ליצור הצללה במידה וקרני השמש מסנוורות את החדר

ווריאציות אפשריות

דלתות פנים ניתן כיום לרכוש בעסקים רבים, חלקן דלתות פנים באיכות גבוהה מתוצרת הארץ, וחברות דלתות מובילות, חלקן ביבוא ממדינות העולם,חלק מהדלתות הן בסטנדרט הישראלי וחלק בסטנדרטים אירופאים רחבים יותר במידתם.

ניתן גם לעצב את החלל באמצעות דלתות פנים בהתאמה עצמית מנגריות מתמחות, אך זהו פתרון יקר בהרבה שעל יתרונו ניתן להתווכח, זאת משום שדלתות פנים בייצור המוני מגיעות היום עם רמת ירידה לפרטים גבוהה לא פחות מאשר דלת בעיצוב מנגרייה, והן מאפשרות תיקונים סטנדרטים בעלות נמוכה.

את דלתות הפנים ניתן לשלב עם משקוף מתאים, ולכך יש גם כן מבחר גדול ממנו ניתן לבחור, ממשקפי ברצלונה הנפוצים ועד משקופים מדורגים, מעוגלים ואף נסתרים, ולצרף לכך גם ידיות תואמות, ידיות סיבוב או ידיות לחיצה, בגימורים שמתאימים לדלת ולמשקוף. דלתות פנים ניתן גם לשלב עם גוון הקירות כך שתווצר התאמה, וכיום ניתן למצוא דלתות בגוונים רבים ובטקסטורות חיצוניות שונות ומגוונות.

 
 
על דלתות פנים ועיצוב מינימליסטי דלתות פנים ניתן לרכוש בחנויות רבות אשר משווקות מגוון אדיר של סוגים שונים של דלתות עבור החלל הפנימי של הבית. תודות להשקעה במחשבה קרא עוד

כל הזכויות שמורות