ליצירת קשר - לחצו כאן

דלתות פנים בכפר סבא הישר מהמפעלים המובילים באיטליה

מאמרים » סניפים לרכישת דלתות
 

בעבר, נהוג היה שלא לייחס חשיבות רבה לבחירת דלתות הפנים, ורבים נטו לרכוש דלתות פנים זולות תוך התמקדות בהיבט הפונקציונלי בלבד. כיום נוהגים אדריכלים ומעצבים להסתייע בגישות עיצוב מודרניות שלפיהן משמשות דלתות הפנים כמרכיב בלתי נפרד מעיצובו הכללי של הבית.

 

רשת דלתות אלון המייבאת את מוצריה מהמפעלים המובילים באיטליה. מתמחה בנישת דלתות הפנים והכניסה, כשעשרות סניפים פזורים בכל רחבי הארץ, ומומלץ להגיע לאולמות התצוגה, להתרשם מהמבחר הרבגוני האיכותי ולרכוש דלתות פנים בכפר סבא, אשדוד, חולון, רשל"צ וסניפים נוספים רחבי הארץ.

 דלתות פנים בכפר סבא בדגמים שונים

דלתות אלון משווקת דלתות מעוצבות במבחר ענקי של סוגים ודגמים כגון דלתות צבע אפוקסי, דלתות עמידות כנגד מזיקי עץ שונים, דלתות עמידות למים, כמו גם דלתות במבצע ודלתות למינטו שנחשבות לדלתות הנמכרות ביותר בישראל.

 

נגיעה של ייחודיות

ניתן לרכוש דלתות פנים בכפר סבא וביתר סניפי הרשת בהזמנה אישית בהתאם לדגם, המידה, הפרזול, הזיגוג והגוון שנבחרו, וצוות נגרים מקצועי מטעם החברה מיישם את כל העיצובים בדלת בהתאם לדרישותיו, צרכיו וטעמו של הלקוח.

 

רבים מקרב הלקוחות כיום פונים לבחירת דלתות מעוצבות ומותאמות אישית היות והן מקנות לנכס נגיעה של ייחודיות ובכך מעלות גם את ערכו. אסכולות העיצוב החדשות מתייחסות אל דלתות הפנים כשוות ערך לרהיטים מבחינת השפעתן על שימושיות החללים השונים בבית והמראה העיצובי בכללותו.

 

יחד עם זאת, בניגוד לרהיטים שאותם נהוג להחליף אחת לכמה שנים בעקבות בלאי או שינויים בטעם האישי, חשוב להקפיד ולבחור בדלת המהווה פתרון אסתטי פונקציונלי ארוך-טווח, אשר אינו תלוי בגחמות טרנדים מתחלפים.

 

בחירת הדלת המותאמת אופטימלית אל הקו העיצובי של הבית

בין אם אתם תרים אחר דלתות פנים בכפר סבא, ראשל"צ או בכל מקום אחר בארץ, אזי מומלץ להקפיד על מספר כללי עיצוב בסיסיים, זאת על מנת שהן תתאמנה אופטימלית אל הקו העיצובי של הבית, כמו בחירת דלתות שהינן בגוונים בהירים ומעוצבות בקווים מינימליסטיים כשהדבר נוגע לחללים קטנים.

 

כמו כן, במקרים בהם מדובר בחדרים פנימיים נטולי חלונות, רצוי לרכוש דלתות הכוללות זכוכית חלבית עם אלמנטים עיצוביים, כדי לאפשר דרכן מעבר של אור טבעי. להקניית מראה דרמטי עשיר כדאי לבחור דלתות עץ המשרות אווירה יוקרתית וחמימה. ניתן לרכוש דלת פנים במבצע אך חשוב להקפיד ולוודא תחילה שדלת זו מורכבת מחומרים איכותיים וללא נטייה לשריטות או התנפחות בתנאי לחות.

 

סניף כפר סבא של דלתות אלון ממוקם ברחוב התע"ש 13, ופתוח בימים א-ה בין השעות

09:00-18:00 וביום ו בין השעות 09:00-14:00. במידת הצורך ניתן ליצור קשר

בטלפון: 09-834-8060.

 

 
 
דלתות פנים באשדוד במגוון רחב של אלמנטים דקורטיביים ואסתטיים דלתות אלון נחשבת ליבואנית דלתות הפנים המובילה בישראל. בין הסניפים לרכישת דלתות פנים באשדוד, ראשל"צ, חולון, כפר סבא מצויים עוד שישה סניפים נוספים בכל רחבי הארץ . קרא עוד
דלתות פנים לקחת החלטה חשובה ומושכלת יש להקדיש מחשבה רבה לרהיטי הבית וכן חהתאמת דלתות הפנים לעיצוב החלל הכללי, הרי מדובר על אלמנט חשוב והכרחי בבית קרא עוד

כל הזכויות שמורות