דלתות עץ - קצת הרחבה

דלתות עץ ידועות ככרטיס הכניסה לביתנו או לעסק שברשותנו, כל פעם שאנו זוכים לביקור כלשהוא הרושם הראשוני נקבע כבר בשלב הכניסה לכן רבים הלקוחות ששמים דגש על עיצוב דלת הכניסה וכן דלתות הפנים.

דלתות עץ לחדרי הבית בהתאמה אישית


 

דלתות פנים מעץ – כי אי אפשר בלעדיהן

כאשר מחליטים של שיפוץ הבית יש היבטים רבים שאפשר להתמקד בהם: שבירת קירות, החלפת הריצוף, בנייה של מטבח או חדר אמבטיה חדשים, צביעת הקירות ועוד…
רבים בוחרים גם להחליף דלתות פנימיות בבית כיוון שמדובר על אלמנט שעשוי לשנות באופן מהותי את מראו וגם כמובן, שם דגש על הביטחון האישי שלנו.

 

מדוע הן נפוצות:

1. קלות משקל
2. אינן יקרות
3. לא שקופות
4. קלות לעיצוב
5. לא מעבירות חום


חידוש דלתות עץ לפנים או חוץ הבית הינו אמצעי פשוט, מהיר ואפקטיבי לרענון מראה הבית, במקביל יש לשקול לרכוש דלתות עמידות במים.

השוק מציע לנו היום אין סוף דגמים של דלתות עץ שונות, לפנים ולחוץ,דלתות החוץ שמות דגש עיקרי על מנגנון נעילה ואבטחה לרוב מדובר בדלתות פלדה ואילו דלתות פנים מתרכזות יותר בהיבט העיצובי, למרות שהן מספקות גם נעילה ושמירה על פרטיות. כמובן שמומלץ כי שני סוגי הדלתות העיקריים יבנו מחומרים חזקים ויישמרו עמידים לאורך זמן.
 

דלתות עץ מעוצבות לחדרים

דלתות מעוצבות מעץ בציפוי למינטו הן הבחירה האידאלית ביותר עבור דלתות פנים. דלתות עץ סטנדרטיות עשויות מעץ אלון או אורן, והדלתות היוקרתיות יותר יכולות להיות עשויות ממהגוני.

ישנן דלתות מעץ טבעי, המעניקות מראה כפרי חמים או מראה יוקרתי, בהתאם לסוג העץ, וישנן דלתות מעץ מעובד וצבוע, שהן הדלתות שנראה ברוב הבתים. הפופולאריות של דלתות העץ המעובד נובעת מהאפשרות לעצב אותן בכל סגנון כמעט, בעמידות הגדולה שלהן, ובמחיר הנוח שלהן.

 

רשת דלתות אלון – מתמחה בדלתות פנים

חברת אלון דלתות היא אחת החברות המובילות כיום בתחום דלתות פנים ומספקת מגוון עיצובים, סגנונות ודגמים לכל חדר, בכל סגנון ולכל טעם אישי.
החברה מבטאת את חשיבות דלתות הפנים ברענון מראה הבית ובמראה הכללי של החדרים. לכן, מציעה החברה דלתות מחומרים מיוחדים, בעיצובים מודרניים או קלאסיים ובשילוב של אלמנטים שונים,יתרה מכך אם חיפשתם דלתות פנים זולות ,חברתנו מציעה עלות נמוכה ממתחרינו.

דלתות פנים מעץ צריכות לספק פרטיות לחדרי השינה של הבית,אטימה מלאה לחדרי השירותים והאמבטיה והשלמה של מראה הסלון או המטבח.
לכן, ישנן דלתות עץ המשלבות צוהר זכוכית מסוגים שונים, שילוב של אלמנטים דקורטיביים כגון ידיות מיוחדות או פרזול וכמובן – אפשרות לנעילה.

בין אם מדובר על דלתות פנים או חוץ, מדובר על אלמנט עיצובי ממדרגה ראשונה התופס את העין מיד עם הכניסה לבית ויוצר ציפייה לבאות. ישנו סוג נוספים של דלתות, דלתות אוטומטיות, דלתות הזזה מעץ ועוד.
 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן