חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

דלתות עץ


 דלתות עץ לבית

עיצוב הבית מתחיל במחשבה על האופי שאנו רוצים שיהיה לבית שלנו ולצורה בה הוא ישקף אותנו. רוב דלתות הפנים הן דלתות עץ, כיוון שהעץ הוא חומר קל לעיבוד ונוח לעבודה, אך לדלתות מעץ טבעי אופי מיוחד ויופי שאין לדלתות צבועות ומעובדות והן אינן מתאימות לכל בית בהכרח. מומחי חברת אלון דלתות, המייבאת דלתות פנים איכותיות מאיטליה, מספרים על שילוב דלתות העץ בעיצוב הפנים של ביתכם.

 

התאמה

כאמור, הבית שלנו צריך לשקף אותנו במידה כזו או אחרת, כך שיהיה לנו נוח לגור בו. הוא צריך להיות יפה בעינינו ונעים לנו לשהיה, ומן הסתם הוא משקף חלקים מאישיותנו. בחירת החומרים שישלטו בעיצוב הפנים של הבית מעידים רבות על אופיו של האדם ועל העדפותיו.

 

מי שבוחר במתכת כסופה ועיצוב "היי-טקי", נוטה להיות אדם מחושב ואוהב גבולות, לדוגמא. פעמים רבות, אנשים אוהבי טבע בוחרים לרהט את ביתם ברהיטי עץ שונים, ולקרבו לתחושה טבעית ככל הניתן, בין אם הם גרים בישוב כפרי בבית צמוד קרקע או בדירה בעיר.

 

ללכת בלי להרגיש עם

כאשר הבית מרוהט ברהיטי עץ, אך טבעי הוא שגם הדלתות יהיו דלתות עץ. דלתות מעוצבות מעץ משתלבות נפלא בבית כזה והפכות לחלק טבעי לגמרי ממנו. בחלק מהחדרים ניתן לשלב דלתות הזזה מעץ. דלתות הזזה נותנות תחושה של מרחב גדול יותר כאשר הן פתוחות ואינן תופסות מקום,  וכך מקרבות אותנו אף יותר לתחושה הטבעית.לעיתים כששוקלים גם איטום חלונות יש לשקול לרכוש דלתות עמידות במים.

 

לפעמים אנשים אוהבי טבע מוצאים את עצמם גרים בלב העיר מסיבות כאלה ואחרות, והפיכת הבית לטבעי ככל שאפשר, בשילוב צמחיה רבה ורהיטי עץ, נותנת להם תחושה שהם בכפר גם כשהם בתוך העיר.

 

הפרטים הקטנים

הבחירה בדלתות העשויות עץ טבעי היא אישית, בהתאם לאופי, לטעם ולעיצוב הכללי של הבית. אבל אם כבר החלטתם שיהיו דלתות עץ בביתכם, אל תשכחו את הפרטים הקטנים-  ידיות לדלתות מעץ, למשל, כדאי שיתאימו לדלת ויהיו עשויות גם הן מעץ, כדי לא ליצור דיס-הרמוניה וצרימה ויזואלית בצורת ידית מתכת שאינה משתלבת עם העץ.בנוסף, מומלץ לרכוש את הדלתות מחברה מקצועית ואמינה, וכדאי לברר אולי יש להם דלתות במבצע ותוכלו לקבל אפילו הנחה.