חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

דלתות עץ - קצת הרחבה


דלתות עץ ידועות ככרטיס הכניסה לביתנו או לעסק שברשותנו, כל פעם שאנו זוכים לביקור כלשהוא הרושם הראשוני נקבע כבר בשלב הכניסה לכן רבים הלקוחות ששמים דגש על עיצוב דלת הכניסה וכן דלתות הפנים.

דלתות עץ לחדרי הבית בהתאמה אישית


 

דלתות פנים מעץ – כי אי אפשר בלעדיהן

כאשר מחליטים של שיפוץ הבית יש היבטים רבים שאפשר להתמקד בהם: שבירת קירות, החלפת הריצוף, בנייה של מטבח או חדר אמבטיה חדשים, צביעת הקירות ועוד…
רבים בוחרים גם להחליף דלתות פנימיות בבית כיוון שמדובר על אלמנט שעשוי לשנות באופן מהותי את מראו וגם כמובן, שם דגש על הביטחון האישי שלנו.

 

מדוע הן נפוצות:

1. קלות משקל
2. אינן יקרות
3. לא שקופות
4. קלות לעיצוב
5. לא מעבירות חום


חידוש דלתות עץ לפנים או חוץ הבית הינו אמצעי פשוט, מהיר ואפקטיבי לרענון מראה הבית, במקביל יש לשקול לרכוש דלתות עמידות במים.

השוק מציע לנו היום אין סוף דגמים של דלתות עץ שונות, לפנים ולחוץ,דלתות החוץ שמות דגש עיקרי על מנגנון נעילה ואבטחה לרוב מדובר בדלתות פלדה ואילו דלתות פנים מתרכזות יותר בהיבט העיצובי, למרות שהן מספקות גם נעילה ושמירה על פרטיות. כמובן שמומלץ כי שני סוגי הדלתות העיקריים יבנו מחומרים חזקים ויישמרו עמידים לאורך זמן.
 

רשת דלתות אלון – מתמחה בדלתות פנים

חברת אלון דלתות היא אחת החברות המובילות כיום בתחום דלתות פנים ומספקת מגוון עיצובים, סגנונות ודגמים לכל חדר, בכל סגנון ולכל טעם אישי.
החברה מבטאת את חשיבות דלתות הפנים ברענון מראה הבית ובמראה הכללי של החדרים. לכן, מציעה החברה דלתות מחומרים מיוחדים, בעיצובים מודרניים או קלאסיים ובשילוב של אלמנטים שונים,יתרה מכך אם חיפשתם דלתות פנים זולות ,חברתנו מציעה עלות נמוכה ממתחרינו.

דלתות פנים מעץ צריכות לספק פרטיות לחדרי השינה של הבית,אטימה מלאה לחדרי השירותים והאמבטיה והשלמה של מראה הסלון או המטבח.
לכן, ישנן דלתות עץ המשלבות צוהר זכוכית מסוגים שונים, שילוב של אלמנטים דקורטיביים כגון ידיות מיוחדות או פרזול וכמובן – אפשרות לנעילה.

בין אם מדובר על דלתות פנים או חוץ, מדובר על אלמנט עיצובי ממדרגה ראשונה התופס את העין מיד עם הכניסה לבית ויוצר ציפייה לבאות. ישנו סוג נוספים של דלתות, דלתות אוטומטיות, דלתות הזזה מעץ ועוד.