חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

דלתות מעוצבות לבית מעוצב


  דלתות מעוצבות במבחר דגמים

 

העולם כבר הבין מזמן שאסתטיקה ופונקציונליות לא חייבים להיות מונחים מנוגדים זה לזה, ואין פריט שאינו מקבל טיפול עיצובי מקצועי, ללא ויתור על רמת פונקציונליות גבוהה. 

 

דלתות מעוצבות הפכו לפריט נפוץ, ואם בדלתות חוץ עדיין ניתן למצוא את דלתות הפלדלת הכעורות, בתחום דלתות הפנים לא ניתן כמעט למצוא דלתות "פשוטות" ולא מעוצבות. הצוות המקצועי של חברת אלון דלתות, המייבאת מאיטליה דלתות פנים מעוצבות, מסביר על חשיבות מראה הדלתות למראה הבית ולאווירה שבו.

 

שער לעולם חדש

אם דלת הכניסה לבית היא שער הכניסה לעולמכם האישי, הרי שדלתות הפנים בבית אמורות להוות כניסה אל החדר שמאחוריהן, על כל הייחודיות שבו. כמובן שיש למצוא איזון בין השתלבות מראה הדלת בחדר ממנו באים ובבית כולו, להיותה כניסה אל החדר "החדש" שנכנסים אליו.

 

אם יש לכם ילדים מתבגרים, לדוגמא, והחללים המשותפים לכולם צבועים בצבעי פסטל בהירים, מספיק שינוי בצבע דלת הכניסה לחדר המתבגר/ת כדי להבהיר שכאן נכנסים לעולם אחר.

 

עיצוב הוא לא מילה גסה

עיצוב הוא לא מילה גסה, אלא להיפך. דלתות מעוצבות יכולות לתרום רבות למראה הדירה ולהרמוניה העיצובית שלה, וכתוצאה מכך לאווירה בבית, למצב הרוח של הנמצאים בו ועל שלוות רוחם, כמו כל פריט אחר בבית.

 

הקפדה על השתלבות הדלתות לבית, בין אם מדובר בדלתות זכוכית,דלתות עץ דלתות הזזה לפנים הבית,  או כל סוג דלת אחר, כדאי להקפיד על כל הפרטים, החל מצבע הדלת, דרך הדוגמא שעליה ועד להתאמת ידיות לדלתות פנים.

 

איכות!

איכות הדלת היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר. איכות הדלת מתבטאת לא רק בעיצוב שלה ,אלא גם בחומר ממנו היא עשויה ובחברה ממנה היא נקנתה. ניתן למצוא תמיד דלתות במבצע, גם דלתות מעוצבות, אך כדאי לדעת כי דלת פנים זולה במיוחד היא כנראה דלת מאיכות ירודה, והיא לא תחזיק מעמד לאורך זמן.

 

בני האדם הם יצורים סתגלתניים, ונוטים לא לשים לב לנזקים קטנים המצטברים לאט לאט בדמות שריטות על הדלת, סדקים שנוצרים בעקבות שינויי מזג האוויר, שחיקה של החלק התחתון של הדלת או התנפחות שלו כתוצאה ממגע עם מים ועוד. דיירי הבית אינם שמים לב לכך, אך אורחים מבחוץ ישימו לב, וההרמוניה העיצובית של הבית תיפגע ותשפיע לרעה על כל הפרמטרים שציינו קודם לכן.

 

לקטלוג דלתות מעוצבות לחצו כאן