ליצירת קשר - לחצו כאן

כל מה שרציתם לדעת על דלתות מעוצבות

מאמרים » ידיות לדלתות
 

תוכן עבור כל מה שרציתם לדעת על דלתות מעוצבות

 לדלתות הבית השפעה רבה על האווירה שבו, על הרושם שהבית משאיר על הנוכחים, וכמובן עלדלתות מעוצבות המראה הכללי. דלתות מעוצבות הפכו כבר מזמן לפריט שמושקעת בו מחשבה רבה, תוך שמירה על פונקציונליות הדלת, כמובן, אך ללא התפשרות על היופי.

 

הדלתות הן רהיט ככל הרהיטים בביתנו, וראוי להשקיע מחשבה בהתאמתן לנו, לבית ולשאר עיצוב הפנים. הצוות המקצועי של חברת אלון דלתות, המתמחה בייבוא ושיווק דלתות פנים מעוצבות, מספר לנו על סוגי דלתות הפנים הקיימות. 

 

דלתות כנף

דלתות כנף הן הדלתות הנפוצות ביותר, העשויות כנף אחת ונפתחות לאחד הצדדים. דלתות כנף הן, בדרך כלל, דלתות עץ, ויש להן אינספור אפשרויות עיצוב, על אף מגבלת הצורה הבסיסית, כולל מגוון ידיות לדלתות.

ניתן לשחק עם הצבע כמובן, עם צורת המשקוף ועוד. דלתות כנף מגיעות במספר מידות סטנדרטיות ולכן יש להקפיד לוודא את המידות הנכונות לפני בחירת הדלת, וכן שיש מספיק מקום לפתיחתה אל תוך החלל המיועד. כמו כן ניתן להזמין את הדלתות במידות מיוחדות או למצוא דלתות במבצע בכדי להוזיל את המחיר.

 

דלת דו-כנפית

לדלתות דו-כנפיות יש שתי כנפיים הנפתחות יחד או לחוד. דלתות אלה הן דלתות גדולות ומרשימות ומתאימות בעיקר לפתחים גדולים. רוב הרוכשים דלת דו-כנפית משקיעים ברכישת דלתות מעוצבות להגדלת הרושם שהן משאירות. 

 

דלתות הזזה

דלתות הזזה פנים הן דלתות צנועות יחסית, המתאימות לפתחים קטנים יותר, לחללים קטנים, או במקומות בהם יש צורך לחסוך במקום. דלתות ההזזה מצריכות פתח בנוי בקיר ואינן תופסות מקום בפתיחתן. פעמים רבות משתמשים בלדתות הזזה להפרדה בחלל שיש צורך להגדילו או להקטינו לסירוגין, וכן במשרדים רבים. דלתות הזזה אידיאליות בתור דלתות פנימיות בדירות קטנות, וניתן לרכוש דלתות הזזה במגוון עיצובים וגוונים.

 

דלתות פנימיות

כפי שנאמר בתחילת המאמר, דלתות פנים הן חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, וככאלה יש להשקיע בבחירתן מחשבה עיצובית רבה, כמו בכל רהיט אחר. היום, דלתות מעוצבות על ידי מעצבים מקצועיים בתחום הדלתות בכלל ובתחום דלתות לבית בפרט, בכדי ליצור עבורכם את הדלתות היפות ביותר, שישתלבו בצורה הטובה ביותר האפשרית בעיצוב הבית. התייעצו באנשי מקצוע לפני הרכישה, ותיהנו.

 

 

 
 
דלתות פנים - לעצב את הבית להנאה דלתות פנים הן הדלתות לשימוש הביתי שלנו, הן מגדירות את המרחב הפרטי ואת המרחב הכללי, והן מזמינות או חוסמות בפני כניסה למרחבים השונים, בעבר היה ניתן לראות את התופעה של חללים קרא עוד

כל הזכויות שמורות