דלתות מעוצבות לחלל פנים מעוצב

דלתות מעוצבות בבית הן החיץ בין הפונקציות השונות של הבית, הן מאפשרות לנו קיום משפחתי ומרחב אישי ופרטי, והן פריט שכבר חרג מלהיות רק פונקציונלי וכיום הפך לפריט אסתטי שמשנה את ההרגשה בבית.דלתות מעוצבות הן החיץ בין הפונקציות השונות של הבית, הן מאפשרות לנו קיום משפחתי ומרחב אישי ופרטי, והן פריט שכבר חרג מלהיות רק פונקציונלי וכיום הפך לפריט אסתטי שמשנה את ההרגשה בבית, דלתות פנים משווקות במבחר גדול של שפות עיצוביות, ובמחירים גמישים, דלת פנים מעוצבת עולה כאלף ש"ח ומשם מחירה נוסק לפי העיצוב והחומרים, הדלתות מתוכננות להיות קלות ונוחות לתיפעול אך גם חסונות ועמידות בפני חום ושימוש אינטנסיבי, ניתן לרכוש דלתות פנים בחנויות המתמחות בשיווק דלתות, והדלתות הן בייצור מותגים מוכרים בארץ או מהעולם.

חיפשתם באינטרנט דלתות פנים מחיר? בדלתות אלון תקבלו לא רק דלתות במבצע  אלא גם דלתות מעוצבות איכותיות המאופיינות בכמה אספקטים, אם זוהי דלת עשוייה מעץ, אז יהיה זה עץ מאיכות גבוהה כמו עץ בוק, דובדבן או מייפל, אם ממתכת או PVC אז היא תבוא עם נתונים המבטיחים את יכולתיה השונות להחזיק מעמד לשנים ארוכות, הדלת תוצע בכמה עיצובים שהנפוצים הם העיצוב המודרני או העיצוב הכפרי, לדלת יהיה מנגנון סגירה איכותי, והגימורים שלה יהיו מהמעלה הראשונה.

כשנסגרת דלת אחת – נפתחת אחרת

הכניסה והיציאה שלנו מתוך מרחב מסויים נעשית לרוב באמצעות דלתות. הדלתות הן מעברים המסמלים יציאה ממצב מסויים וכניסה למצב חדש. אלכסנדר גרהאם בל, מדען וממציא הטלפון, אמר: "כשנסגרת דלת אחת – נפתחת אחרת, אבל לעיתים קרובות אנו ממשיכים להביט בצער רב כל כך בדלת הסגורה, עד שאיננו רואים את זו שנפתחה בפנינו". בהשראת נושא העיצוב נאחל: הלוואי ונשכיל לעצב את חיינו בצורה שתשרה עלינו ועל סובבינו שמחה ובטחון ולא נפחד לפתוח דלתות חדשות, בין אם הן דלתות מעוצבות במבצע ובצבע מוקה או או דלתות פשוטות של יום-יום.

החלפת דלתות הבית הישנות היא חלק מהתהליך הטבעי של שיפוץ הבית, כמו גם בחירה של דלתות מעוצבות לבית חדש. בעבר היה מבחר הדלתות מצומצם ופעמים רבות הבחירה ניתנה בידיו של הקבלן.

שלבי בחירה בדלת טובה

דלתות מעוצבות מקבלים כחודש לאחר הזמנתן, לכן מומלץ לבחור את עיתוי הרכישה לפני המעבר לדירה, אך לאחר סיום עבודות הבנייה והצבע, דלתות פנים מוטב לבחור לאחר שהוגדרה הפונקציה לכול חדר לו דרושה דלת, משום שלחדר הסבה תתאים דלת בעיצוב שונה מלמטבח וכדומה, דלתות אלו מגיעות בכמה מידות קבועות שהן סטנדרט, ומכיוון שיש כמה סטנדרטים, מוטב למדוד את פתח הדלת ולחפש דלת במידות המדוייקות.

שפות העיצוב הן רבות, ויש לקחת כמה גורמים בחשבון בבחירת דלתות פנימיות, לאיזה חדר הדלת מובילה, מה סוג המשקוף שרוצים להתאים לה, מה הידיות, מה מנגנון הדלת, האם הדלת נוגעת ברצפה או נמצאת כפי שנפוץ, מילמטרים אחדים מעל הרצפה, מה מידת הבידוד של הדלת מבחינה אקוסטית ומבחינת טמפרטורות?

לאחר תשובות אלו אפשר להמשיך בפן הדקורטיבי והאסתטי, דלתות פנים מעוצבות מגיעות בגימורים שונים, חישבו על סוג הטקסטורה של הדלת, האם עצית או אלמנט אחר, לרוב הדלתות מצופות בלמינציה ואז ניתן להתאים להן ציפויים שונים, אך ישנו גם ציפוי פורניר שיכול גם הוא להעניק אפקט עצי, וקל מאד לשטוף ולתחזקו, בחרו גוון שמתאים לקירות ולחלל, ואביזרים משלימים דקורטיבים כמו פרזולים וכדומה.
 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן