דלתות מעוצבות לחדרי הבית

דלתות הפנים, הן אלה שמספקות את העיצוב הנכון לחלל ולאלמנטים השונים בו. תפקידן של דלתות הפנים הוא לבצע הפרדה בין החללים השונים, אך עליהן להשתלב בעיצוב החלל. כאשר נחפש דלתות מעוצבות, הדבר שיש לשים לב אליו הוא חומר הגלם והגימור איכותי. דלתות איכותיות תעלינה יותר מדלתות פשוטות ויש לזכור כי דלתות אינן מוחלפות לעיתים קרובות וזו הסיבה שיש להפעיל שיקול רב בבחירתן. יש לוודא כי אם מדובר בדלתות פנים, רמת הבידוד האקוסטי חשובה. את דלתות הפנים, יש לבחור, רק לאחר שריהטתם את הבית, על מנת להתאים אותם לסגנון הכללי של העיצוב.

התאמת הדלת לחלל הבית

במידה והחללים שלכם מלאים בפרטי עיצוב והריהוט הוא אמנותי ומגולף יש לבחור בדלתות שיש בהם עיצוב קלאסי ומאופק, בכדי שלא יהיה עומס וויזואלי בחללים השונים. בגלל המחיר הגבוה של דלתות המיוצרות מחומרי גלם איכותיים, כגון עץ מלא, תוכלו לעקוב אחר מבצעים שונים כמו למשל אם תחפשו ברשת דלתות מעוצבות במבצע. ניתן למצוא דלתות מחומרי גלם שונים, כמו  דלתות למינציה שהן מצופות בשכבת פורמייקה ובגוונים שונים שעשויים להתאים לכם. דלתות אלה, מתאימות למשפחות עם ילדים קטנים, כך שניתן לנקותן בקלות.

דלתות לחללים השונים בבית

בכל בית או דירה, יש ממ"ד שהוא המרחב המוגן בזמן שפורצת מלחמה. גם הממ"ד זקוק כי תהיה לו דלת על פי התקנים שמקובלים. הדלת צריכה להיות עבה ועשויה מפלדה. מי שמעוניין כי גם דלת ממ"ד תהיה מעוצבת, יוכל למצוא דלתות מעוצבות לממ"ד במגוון דוגמאות, באולמות התצוגה של חברות שמשווקות את כל סוגי הדלתות, לבית או לבית העסק.

מדוע כדאי לכם לרכוש דלתות איכותיות מחברת "דלתות אלון"?

ישנן חברות המשווקות דלתות איכותיות בכל הארץ, אך יש לבחור חברה עם וותק שמייצרת ומשווקת דלתות מעוצבות  עם הרבה שנות וותק ומוניטין. חברת "דלתות אלון" מעצבת דלתות במגוון סוגים כמו דלתות למינטו שהן המבוקשות ביותר בארץ, דלתות אפוקסי בהזמנה וכן דלתות עמידות למים מסדרת "דולפין".

חברת "דלתות אלון", מעניקה 7 שנות אחריות  והגנה בפני מזיקי עץ. החברה מתאימה ללקוחותיה את הדלת על פי הסוג, הצבע והמידה וכן זיגוג או פרזול על פי טעמם האישי. תוכלו להתרשם באולמות התצוגה ממגוון הדלתות המעוצבות שמיובאות מאיטליה. חברת דור אלון פונה ללקוחות גם מהמגזר הפרטי וגם קבלנים.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן