דלתות מעוצבות- הטרנדים המובילים לשנת 2022


מעוניינים להזמין דלתות מעוצבות לבית? חלפו שנים רבות עד שאדריכלים ומעצבי פנים השכילו להפנים שניתן לעשות שימוש באלמנטים פונקציונליים כפריטים עיצוביים לכול דבר ועניין. בקטגוריה זו נמנים אריחי הריצוף, החיפויים, אביזרי הסניטציה, התאורה, החלונות, דלתות הכניסה והפנים וכן הלאה.

עידן הגלובליזציה שאפשר יבוא ממקומות שונים ברחבי העולם ורשת האינטרנט שהפכה את הגלובוס לכפר קטן, אלו חשפו את הישראלים לאינספור סגנונות עיצוביים וטרנדים חדשים.

מבית רשת דלתות אלון מציינים שבתחום דלתות הפנים חלו תהפוכות של ממש, ואת מקומן של דלתות הפנים הפשוטות והסטנדרטיות תפשו דלתות מעוצבות ומושקעות, העשויות מחומרים איכותיים ובטכנולוגיות מתקדמות, לעמידות מוגברת בפני לחות, שריטות ופגיעות ומניעת שחיקה מואצת.

הטרנדים החמים בדלתות פנים

אחד מהטרנדים המובילים לשנת 2022 בדלתות פנים הוא דלתות מעוצבות בציפוי למינטו ומילוי פלקסבורד בשלל סגנונות מרהיבים דוגמת פסי ניקל לאורך, לרוחב, גליים או מעוקלים.

טרנד חם נוסף הוא דלתות פנים אפוקסיות שבתהליך ייצורן נצבעות בתנור, מה שמעניק להן מראה יוקרתי ורענן לאורך זמן מבלי שהגוון המקורי ידהה או יצהיב. טכניקת הצביעה מאפשרת חריטות וחריצים עיצוביים עם אופציה לשילוב משקופים שונים.

לניצולת מלאה של חללים קטנים דוגמת חדר ארונות או שירותים ומקלחת ביחידת ההורים, מומלץ להתקין דלת כיס שבשעת פתיחתה נעלמת לתוך גומחה בקיר, כך שאינה תופסת שטח במרחב. לעיצוב חלל פנים במראה מינימליסטי נקי ויוקרתי, כדאי לשקול התקנת דלת קו אפס המיושמת במישור אחד עם הקיר.

דלתות כניסה לבית בשלל עיצוביים מרהיבים

מדובר בדלת המהווה חלק רציף ממערך הקיר, תוך שימוש במשקוף נסתר מהעין ובצירים סמויים, כך שבשעת סגירתה מתמזגת הדלת בהרמוניה מושלמת עם החלל הכללי והופכת לבלתי נראית. קטגוריה נוספת של דלתות מעוצבות היא דלתות הכניסה לבית.

גם כאן ניתן למצוא היצע כמעט אינסופי של סגנונות עיצוביים שונים, החל מדלתות כניסה מעץ בעיצוב קלסי או כפרי, שמשולבים בהן פיתוחים מרשימים, בשלל תוספות, צבעים ונגיעות להקניית טאץ' אישי וייחודי, ועד לדלתות בסגנון מודרני המתאפיינות בקווים ישרים ועיצוב נקי המקרין אורבניות עדכנית.

קבוצה זו כוללת גם דלתות כניסה מעוצבות בסגנון הייטקיסטי, יווני, ויטראז' ונפחות, ולאחרונה השיקה רשת דלתות אלון ליין ייחודי חדש בהשראת ציירים בעלי שם עולמי כגון ואן גוך, מיכלאנג'לו, פבלו פיקסו, סלבדור דאלי, קלוד מונה ועוד.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן