דלתות מעוצבות במהלך ההיסטוריה האנושית

עיצוב הבית הוא תהליך מרתק שבמהלכו אנו לומדים יותר על עצמנו, על ההעדפות שלנו ועל מה שאנחנו רוצים לשדר לאחרים שבאים להתארח. בתהליך העיצוב כדאי להתייעץ עם מומחים וחברים ולבדוק את מירב האפשרויות. אולי ישנו דגם שמשפחה מסויימת מאוד מרוצה ממנו? אולי יש מומחה שאיתו ניתן להתייעץ ולקבל חוות דעת טובה? דוגמא לחברה המתמחה בתחום הדלתות היא חברת דלתות אלון, שמשקיעה את זמנה ומרצה ביבוא דלתות פנים מעוצבות במגוון סוגים מאיטליה. החברה כוללת צוות מקצועי גדול ומהימן ובהחלט שווה להיעזר בו ככל האפשר.

 

הדלת מלווה את האדם עוד מימי שחר ההיסטוריה. במהלך התפתחות הציוויליזציה האנושית, הלכו והשתכללו גם דלתות הבתים, כך שכיום ניתן למצוא שלל של דלתות מעוצבות ונוחות לשימוש, בגימורים וסגנונות שונים. מתוקף היותה אביזר כה חיוני בחיינו, הדלת נמצאת בשימוש בכל התרבויות והעמים השונים רחבי העולם כבר אלפי שנים. משום כך, אין גבול למגוון ולעושר של הדלתות המעוצבות אשר ניתן למצוא בבתים ברחבי העולם כיום.

 

דלתות מעוצבות מהזמן העתיק ועד ימינו

כפי הנראה, התרבות הראשונה שעשתה שימוש בדלתות הינה התרבות המצרית. בתקופת הפרעונים, הדלתות הראשונות שימשו על מנת לאטום את הקברים של שליטיה הקדמונים של מצריים העתיקה. דלתות אלו היו דלתות כפולות מעץ, חסרות משקוף ומסגרת. המצרים האמינו כי הדלתות הללו היוו למעשה סוג של שער, שדרכו עבר המלך הקדמון אל העולם הבא.

 

מתקופת הפרעונים ועד ימינו חלו שינויים מרחיקי לכת בעיצובן של הדלתות. כיום, ניתן למצוא דלתות מעוצבות במגוון סוגים, גדלים, צורות וגימורים. כדאי לדעת שהחומרים בהם משתמשים לדלתות פנים וחוץ בבית הינם שונים. דלתות כניסה עשויות בדרך כלל מעץ, פלדה, או שילוב של השניים. דלתות פנים עשויות בדרך כלל מעץ בלבד, והן גם קלות יותר ופחות מאסיביות.

 

על הדלתות המודרניות שתמצאו בחברתינו

בחברת דלתות אלון, נוכל להתאים עבורכם דלתות מעוצבות בסגנון מודרני, תוך התחשבות בתקציב ובהתאם לצרכי הלקוח. תוכלו למצוא אצלינו דלתות פנים  העשויות מעץ אורן, עץ אלון ועץ מהגוני, דלתות מתכת ואף דלתות זכוכית. כל דלת בחברתנו מעוצבת בסגנון ייחודי ובגימור שונה המתאים לצרכים שונים. העיצוב המודרני של הדלתות בחברתינו, מושפע משלל ההתפתחויות העיצוביות שחלו בתרבויות השונות ברחבי העולם במהלך השנים. המגוון העיצובי הקיים אצלנו, מאפשר לנו לקלוע לטעמם של אנשים שונים בעלי טעמים שונים ומגוונים, בהצלחה רבה.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן