ליצירת קשר - לחצו כאן

דלתות מעוצבות במהלך ההיסטוריה האנושית

מאמרים » דלתות מעוצבות
 

דלתות מעוצבותהדלת מלווה את האדם עוד מימי שחר ההיסטוריה. במהלך התפתחות הציוויליזציה האנושית, הלכו והשתכללו גם דלתות הבתים, כך שכיום ניתן למצוא שלל של דלתות מעוצבות ונוחות לשימוש, בגימורים וסגנונות שונים. מתוקף היותה אביזר כה חיוני בחיינו, הדלת נמצאת בשימוש בכל התרבויות והעמים השונים רחבי העולם כבר אלפי שנים. משום כך, אין גבול למגוון ולעושר של הדלתות המעוצבות אשר ניתן למצוא בבתים ברחבי העולם כיום.

 

דלתות מעוצבות מהזמן העתיק ועד ימינו

 

כפי הנראה, התרבות הראשונה שעשתה שימוש בדלתות הינה התרבות המצרית. בתקופת הפרעונים, הדלתות הראשונות שימשו על מנת לאטום את הקברים של שליטיה הקדמונים של מצריים העתיקה. דלתות אלו היו דלתות כפולות מעץ, חסרות משקוף ומסגרת. המצרים האמינו כי הדלתות הללו היוו למעשה סוג של שער, שדרכו עבר המלך הקדמון אל העולם הבא.

 

מתקופת הפרעונים ועד ימינו חלו שינויים מרחיקי לכת בעיצובן של הדלתות. כיום, ניתן למצוא דלתות מעוצבות במגוון סוגים, גדלים, צורות וגימורים. כדאי לדעת שהחומרים בהם משתמשים לדלתות פנים וחוץ בבית הינם שונים. דלתות כניסה עשויות בדרך כלל מעץ, פלדה, או שילוב של השניים. דלתות פנים עשויות בדרך כלל מעץ בלבד, והן גם קלות יותר ופחות מאסיביות.

 

על הדלתות המודרניות שתמצאו בחברתינו

 

בחברת דלתות אלון, נוכל להתאים עבורכם דלתות מעוצבות בסגנון מודרני, תוך התחשבות בתקציב ובהתאם לצרכי הלקוח. תוכלו למצוא אצלינו דלתות העשויות מעץ אורן, עץ אלון ועץ מהגוני, דלתות מתכת ואף דלתות זכוכית. כל דלת בחברתנו מעוצבת בסגנון ייחודי ובגימור שונה המתאים לצרכים שונים. העיצוב המודרני של הדלתות בחברתינו, מושפע משלל ההתפתחויות העיצוביות שחלו בתרבויות השונות ברחבי העולם במהלך השנים. המגוון העיצובי הקיים אצלנו, מאפשר לנו לקלוע לטעמם של אנשים שונים בעלי טעמים שונים ומגוונים, בהצלחה רבה.

 

כל הזכויות שמורות