חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

דלתות מעוצבות בכל בית


דלתות מעוצבות בכל בית

דלתות מעוצבות בפנים הבית עשויות לשנות את מראהו מהקצה אל הקצה, ולהוסיף לו יופי רב והידור בהשקעה לא גדולה. עם העלייה הגדולה במודעות לתחום עיצוב הבית בכלל ולתחום עיצוב הפנים בפרט, דרישת השוק לדתות מעוצבות מינפה את תעשיית הדלתות, וכעתדלתות מעוצבות לבתים ולעסקים ישנו מגוון גדולמ אי פעם של דלתות לבית, כשכל אחד יכול למצוא את הדלת שתתאים לצרכיו, לטעמו האישי ולתקציבו. מומחי חברת דלתות אלון, החברה הגדולה לדלתות פנים מעוצבות תוצרת איטליה, מסבירים מהן הנקודות החשובות אליהן יש לשים לב בעת בחירת דלתות פנים עוצבות.

 

עבודת הכנה

עבודת ההכנה חייבת להקדים את רכישת הדלתות ומתחלקת לכמה חלקים. ראשית יש להגדיר את הסגנון העיצובי בו אנו  מעוניינים. מומלץ לרכוש דלתות עץ מפאת משקלן וקלות עיצוב, יש להיעזר במעצב פנים מקצועי בכדי לוודא שיש התאמה מלאה בין עיצוב הדלתות לעיצוב הבית וכי הדלתות הן פרקטיות ונוחות לשימוש, תוך התחשבות בגודל החלל הסובב.

לאחר שהוגדר הסגנון העיצובי וישנה תוכנית מלאה למראה הבית, יש לבדוק את מידות הדלתות הנדרשות. לעיתים חלק זה נראה זניח, אך אין לזלזל בו כלל. החלק השלישי בתכנון הוא הגדרת התקציב העומד לרשותנו לקניית הדלתות. רק לאחר שיש לנו את שלושת הנתונים הללו אנו יכולים לגשת לבחירת הדלתות.

איכות

לאחר הגדרת הצרכים, הסגנון והתקציב יש לשים לב לאיכות הדלתות הנרכשות. לא מומלץ להתפשר על חומרים שאינם איכותיים בכדי להוזיל את מחיר הדלתות.

דלתות מעוצבות עולות מעט יותר מדלתות רגילות, כמובן, אך לא רק בגלל העיצוב עצמו, אלא בעיקר בגלל איכותן. שימוש בחומרי גלם איכותיים ועבודה מקצועית בבניית הדלת והתקנתה הם חיוניים בכדי להבטיח את עמידותה לאורך זמן. איכות חומרי הגלם תקבע גם את רמת הבידוד של הדלת, הן מבחינה אקוסטית והן מבחינה תרמית.

איך בוחרים דלתות מעוצבות

ניתן לבחור דלתות מעוצבות מקטלוג מקוון באינטרנט, לגשת לאולמות התצוגה או להזמין דלתות בעיצוב אישי. העיצוב האישי יקר מאוד, והקטלוג המקוון עשוי להטעות, ולכן ההמלצה היא לגשת לאולם התצוגה, שם ניתן גם למצוא דלתות במבצע. אך בכל מקרה מומלץ לבחור בחברה גדולה, אמינה ומוכרת בכדי להבטיח איכות ושירות ללא פשרות.