דלתות מעוצבות – איזה דלתות?

דלתות פנים יכולות לאפשר לנו לשדרג את המראה של הבית שלנו. דלתות מעוצבות יכולות להיות דלתות מגוונות מאוד והן יכולות לאפשר לנו להפוך את הבית שלנו לבית יוקרתי יותר. כאשר אנחנו מעצבים את הבית שלנו אנחנו צריכים לעצב אותו כך שהוא יהיה איכותי מאוד.

עיצוב הבית שלנו יכול להיות יפה יותר אם נקפיד שהעיצוב שלו יהיה עם דלתות איכותיות ומעוצבות באופן מותאם אישית. דלתות מעוצבות אישית הן דלתות נוחות יותר שאנחנו יכולים לאהוב יותר ולהרגיש שאנחנו יותר בטוחים בבית שלנו.

דלתות פנים מעוצבות – איזה סגנון?

דלתות הן מושג נרחב, העיצוב שלהן יכול להתבטא בדלתות כניסה מעץ או במבצע, בסגנון יווני או קלאסי יכולות להיות דלתות פנים מעוצבות בסגנון אפוקסי כמו דלת בשילוב צבעים גלי . כאשר אנחנו רוצים לבחור איזה סגנון עיצוב יהיה לבית שלנו ולדלתות שלו חשוב מאוד לבחור את העיצוב לפי הטעם האישי שלנו. חברת דלתות איכותיות יכולה להתאים באופן אישי את עיצוב הבית שלנו לטעם האישי שלנו. כאשר אנחנו בוחרים דלתות אנחנו צריכים לבחור דלתות ייחודיות שיתאימו לעיצוב הכללי של הבית שלנו. עיצוב הדלתות בבית שלנו צריך להתאים לתוואי הכללי של הבית.

דלת פנים במבצע – יתרונות

קנייה של דלת פנים במבצע יכולה לאפשר לנו לשדרג את איכות הדלת שלנו כך שנקנה דלת מסדרות אפוקסי, או מסדרת למינטו. אנחנו יכולים לבחור גם דלתות עם חלונות מרווחים ואיכותיים מאוד על שלל העיצובים השונים של הדלתות שלהן וגם בסדרות דלתות הכניסה, בסגנונות עיצוב ייחודים כמו סגנון עיצוב יווני, קלאסי, ויטראז או נפחות. סגנונות עיצוב אלו ייחודיים מאוד ומיוחדים והם יכולים לשדרג את עיצוב הבית שלנו כך שהוא יהיה יוקרתי יותר.

עיצוב דלתות זה לא דבר של מה בכך. כאשר אנחנו רוצים לעצב את הבית שלנו כך שהוא יהיה יוקרתי יותר כדאי לנו לבחור עיצובי דלתות קלאסיים פחות או יותר. אם אנחנו מעצבים את הבית שלנו אנחנו צריכים לעצב אותו כך שהוא יתאים לסגנון החיים שלנו ולצרכים האישיים שלנו. יש דלתות ששומרות טוב יותר על פרטיות ויש דלתות ששומרות פחות טוב על הפרטיות שלנו.  

דלתות פנים מעוצבות מאפוקסי

קטגוריה נוספת של דלתות לחדרים היא דלתות פנים מעוצבות מאפוקסי. מדובר בדלתות צביעה בתנור בגימור פולימרי. תהליך צביעתן מיושם בתנור מיוחד במספר שכבות, מה שמקנה להן מראה שאינו דוהה ואינו מצהיב במרוצת הזמן.

טכניקת הצביעה בתנור מעניקה לדלתות מראה יוקרתי ואלגנטי, ומאפשרת חריצים וחריטות בשלל עיצובים (כמו לדוגמה חריצים גליים, לאורך ולרוחב, פנלים ישרים, חריטה של קשתות ועוד) בשילוב של משקופים שונים.

בהקשר זה, ראוי להבהיר שדלתות הלמינטו והדלתות בגימור הפולימרי הן מתוצרת איטליה ומגיעות עם מנגנון נעילה מגנטי לטריקת דלת שקטה. לחדרים רטובים, מומלץ לבחור דלתות מסדרת דולפין פרימיום, העשויות 100% WPC וניחנות בעמידות גבוהה במיוחד למים ומזיקי עץ.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן