חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

דלתות פנים בציפוי למינטו

בחרו סוג דלת
בחרו צבע

3 פסים מניקל לאורך

דלתות פנים בציפוי למינטו 3 פסים מניקל לאורך לקבלת הצעת מחיר לדגם זה > הוסף לסל
דלתות פנים בציפוי למינטו -

דלת פנים פורמייקה למינטו תוצרת איטליה.
הדלת מגיעה עם מנעול מנגנון מגנטי המאפשר טריקה שקטה של הדלת.


דלתות פנים בציפוי למינטו

בשוק דלתות הפנים יש כיום מגוון סוגים של דלתות אשר שונות זו מזו בהרכב שלהן, וכתוצאה מכך יש הבדל מבחינת המראה, האיכות והעמידות. אחד מסוגי דלתות הפנים המעוצבות הוא דלתות למינטו. מדובר על דלת אשר מחופה בשכבה דקיקה של פלסטיק. שכבה זו מודבקת על הדלת והיא משווה לדלת את המראה ואת העיצוב הרצוי. יש ללמינטו יתרון בולט, בעובדה שניתן לעצב את אותו במגוון עצום של עיצובים ובצבעים מגוונים. ואכן, כיום נעשה שימוש רב בדלתות למינטו אשר מספקות לדלות הפנים מראה עכשווי ומותאם היטב לעיצוב של הבית.

סדרת האיכות של למינטו

כאשר מבררים על דלתות מעוצבות לאיכות הדלת יש מספר פרמטרים חשובים שיש להתייחס אליהם. אחד מהם הוא עמידות הדלת לאורך שנים של שימוש. בעניין זה יש להבין כי קיימים סוגים שונים של דלתות למינטו לחדרי הבית. והדלתות שונות זו מזו במראה ולא רק.

יש הבדל גם בעניין העמידות של החומר לאורך זמן. מסיבה זו חשוב מאוד לברר על דלתות פנים בציפוי למינטו ולוודא כי אתם בוחרים דלת איכותית אשר שכבת הפלסטיק הדקה תישמר לאורך שנים. שהיא לא תתנתק מהדלת, לא תדהה או תעבד מצבעה במהלך השנים. בסדרה עצמה תקבלו מגוון שלם של צבעים: וונגה,לבן,אגוז,שמנת,אפור,אלון מולבן,מוקה.

מילוי פלקסבורד לכל דלת 

סדרת דלתות הפנים בציפוי למינטו נועדה גם להקנות לדלת את תכונת הבידוד. דלתות מעוצבות מלמינטו ממולאות בפלקסבורד, חומר מילוי מיוחד אשר מטרתו ליצור בידוד מפני רעשים והינו כמה מעכב שריפה טוב (עד חצי שעה). ניתן לבחור דלת במילוי רגיל או לשדרג למילוי פלקסבורד מלא. דלת פנים במילוי פלקסבורד עומדת בתקן איכות ISO קפדני.

לבחור דלתות מעוצבות מבית טוב

דלתות פנים הן דלתות שעלולות לצבור נזקים שונים במהלך השימוש, חשוב מאוד לבחור לרכוש אותן בחנות אמינה ומנוסה בתחום. כלומר, יש לאתר חברת דלתות מקצועית ואמינה אשר עוסקת בתחום השיווקי של דלתות פנים. לברר היטב על המרכיבים של הדלת, על התכונות של הדלת ושל המשקופים וכן על העיצובים האפשריים לדלת המדוברת. כך אפשר להיות בטוחים כי בוחרים דלת איכותית וטובה שתוכל לשמש אתכם לאורך זמן.

עמידות ואחריות

היות ודלתות הבית עתידות להיות חשופות לחומרים שונים, חשוב כי הדלת תהיה עמידה ותשמור על שלימותה גם אם היא תפגוש מים או חומרים אחרים שעלולים לפגוע בה. כמו כן יש לוודא כי החברה אצלה אתם רוכשים את הדלת עומדת מאחורי המוצרים שלה באחריות, והיא זמינה לענות על כל שאלה ולספק שירות במקרה הצורך. במידה ויש לכם אחריות – הכול טוב יותר. יש לכם אל מי לפנות במקרה ויש תקלה כלשהי או בעיה עם הדלת.

דלתות עץ

דלתות מעוצבות מעץ בציפוי למינטו הן הבחירה האידאלית ביותר עבור דלתות פנים. דלתות עץ סטנדרטיות עשויות מעץ אלון או אורן, והדלתות היוקרתיות יותר יכולות להיות עשויות ממהגוני. ישנן דלתות מעץ טבעי, המעניקות מראה כפרי חמים או מראה יוקרתי, בהתאם לסוג העץ, וישנן דלתות מעץ מעובד וצבוע, שהן הדלתות שנראה ברוב הבתים. הפופולאריות של דלתות העץ המעובד נובעת מהאפשרות לעצב אותן בכל סגנון כמעט, בעמידות הגדולה שלהן, ובמחיר הנוח שלהן.