דלתות כניסה מעץ: כשהאיכות היוקרה והאלגנטיות נפגשות


במידה והנכם עוברים לבית חדש ומעוניינים לברר פרטים בנוגע לדלתות כניסה מעץ, שהרי הגעתם אל המקום הנכון! רשת דלתות אלון מונה כיום 19 חנויות בפריסה ארצית ונחשבת ליבואנית הגדולה והמובילה בישראל לדלתות פנים ודלתות כניסה מעוצבות.

כמו כן, קיימים בענף עשרות זכיינים נוספים שמפיצים את מוצרי החברה. רשת דלתות אלון מייבאת את מוצריה ממפעלים בעלי שם ומוניטין ברחבי העולם, תוך הקפדה על אספקת הקולקציות האיכותיות, היוקרתיות והחדשניות ביותר בתחום.

אנשי הצוות המקצועי מבית דלתות אלון מציינים דלתות הכניסה הן מעיקרן אלמנט פונקציונלי המשמש כחיץ בין המרחב הפרטי לבין המרחב הציבורי, וככאלו עליהן לעמוד בסטנדרטים מבחינת רמת הביטחון שהן מספקות, כמו גם בהיבט התרמי והאקוסטי.

מגוון רחב של סגנונות עיצוביים שונים

יחד עם זאת, מעצם היותן האובייקט הראשון אליו נחשפים אורחים בטרם כניסתם לבית, דלתות כניסה משמשות, בין היתר, כמעין כרטיס ביקור שבאמצעותו ניתן לדלות לא מעט מידע על מי שאנחנו. באופן כללי, בהגיענו לבחור דלתות כניסה מעץ, מוטב להימנע מטרנדים מתחלפים שעלולים להפוך לבלתי רלוונטיים מבחינה עיצובית בחלוף שנים ספורות. כמו כן, כדאי להעדיף דלתות מעוצבות בהתאמה לסגנון העיצובי הכללי של הבית.

לדוגמה, עבור בתים המעוצבים בסגנון מודרני, תתאמנה דלתות כניסה מסדרת מודרני, המתאפיינות בעיצוב נקי ומרשים, שמקרין אל הסביבה עדכנות אורבנית. דלתות כניסה מסדרת הייטק משלבות בין אורבניות מודרנית עם נגיעות נועזות ושובבות יותר, כמו טקסטורות מפתיעות וגוונים ששוברים את המונוכרומטיות של שחור- לבן- אפור.

ליין חדש וייחודי בהשראת ציירים בעלי שם עולמי

רשת דלתות אלון השיקה לאחרונה ליין חדש וייחודי של דלתות כניסה מעץ בהשראת ציירים בעלי שם עולמי, כמו ואן גוך, מיכלאנג'לו, פבלו פיקסו, אדוארד מונק, רמברנדט, סלבדור דאלי וכן הלאה. מדובר בדלתות איכותיות ומושקעות מאוד, מעוצבות להפליא וניחנות באמירה אישית ונוכחות חזקה.

אדוארד מונק ("הצעקה"), למשל, היה אחד מהאמנים שהשפיעו משמעותית על התפתחות הזרם האקספרסיוניסטי במאה ה- 20. יצירותיו של פול גוגן עתירות חיים ומתאפיינות ביסודות ראליסטיים ומשטחי צבע חמים ועזים, ואילו פבלו פיקסו הוא ממניחי היסוד של האמנות המודרנית ומייסד זרם הקוביזם. אחריות יצרן על הדלתות היא ל- 7 שנים, וניתן להתאימן באופן פרטני לטעמו האישי וצרכיו של הלקוח.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן