כשאלגנטיות ויוקרה נפגשות: הכול על דלתות כניסה מעץ

אם גם אתם חשבתם שלדלתות כניסה מחירים שהם בהכרח יקרים ולא נגישים, אתם מוזמנים להיות מופתעים ולרכוש דלתות כניסה מעוצבות במחירים שווים לכל נפש וכיס. יתרה מזאת – כיום ניתן לבחור את הדלתות מתוך קטלוג דלתות כניסה כך שהרכישה לא רק זולה, אלא גם יעילה ומהירה ואתם אפילו לא צריכים לקום מהכיסא או לצאת מהבית.

תרים אחר דלתות כניסה במבצע במחיר השווה לכול נפש, אבל מאידך שתתאפיינה גם בחוזק רב וגם במראה עיצובי דלתות כניסה דגם נפחות מרשים? בנסיבות הללו, כדאי שתבדקו דלתות כניסה מעץ. דלתות הכניסה הן מעיקרן אלמנט פונקציונלי.

עליהן לספק רמת מיגון גבוהה ומענה בטיחותי אופטימלי, לפיכך, חשוב שתהיינה עשויות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, תעמודנה בתקנים המחמירים וגם תכלולנה מנגנוני אבטחה בהתאמה מלאה אל הצרכים הפרטניים.

מנגד, מעצם היותן האלמנט הראשון הנקרה בדרכם של כל באי הבית, יש להן השפעה רבה על הרושם הראשוני שמוטמע בקרב האורחים והמבקרים, ומשמשות, למעשה, כמעין כרטיס ביקור. על כן, כדאי להשקיע זמן ומחשבה בבחירתן, ובפרט על רקע העובדה שדלתות הכניסה אינן מסוג המוצרים שנהוג לרכוש מחדשות לבקרים.

טכניקות מתקדמות ניתן לעצב דלתות כניסה בשלל סגנונות

בעידן העכשווי ניתן למנות מגוון רחב של חומרים לייצור דלתות כניסה, כשנפוצים ביותר הם עץ ופלדה. הסברה הרווחת היא שלדלתות מפלדה יש יתרון מבחינת החוזק, העמידות ורמת המיגון בהשוואה לדלתות כניסה מעץ. מבית חברת דלתות אלון מסבירים שקיימות כיום טכניקות מתקדמות המאפשרות ייצור של דלתות כניסה מעץ עם חוזק רב לאורך זמן ועמידות מוגברת בפני שחיקה מואצת, פגעי אקלים ומזיקים שונים.

יתירה מכך, בעזרת אותן טכניקות מתקדמות ניתן לעצב דלתות כניסה בשלל סגנונות, חריטות וגוונים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח. בקטגוריה זו אפשר למצוא דלתות בסגנון עיצובי מודרני, הייטק, קלאסי, יווני, ויטראז' וכן הלאה. לדוגמה, אחת מדלתות הכניסה מסדרת מודרני היא דלת מדגם 1029 בגוון קרם עם פס אדום.

מתחברים לסגנון מודרני נועז או לעיצוב קלאסי נקי ומאופק?

לדלת מדגם 1029 יש פסי מתכת עדינים ליצירת מקטעים וידית תואמת, והיא מקרינה מראה אופנתי, ייחודי ונועז. לאלו המחפשים דלתות כניסה מעץ בסגנון קלאסי, אלגנטי ומאופק, מומלץ לבחון את הדלת מדגם 2508 שמתאפיינת בקווים נקיים ומשולבת באלמנטים קישוטיים בגוונים שונים. לדלת מסגרת עם חריטות המוצמדות אליה בשיטת הקליק וללא חיבור עם ברגים.

דלתות כניסה מסדרת פנורמי כוללות חלון זכוכית אטומה ומחוסמת עם דוגמאות שונות בחלקן העליון ופנל תחתון בולט, ומקרינות אל החלל מראה אלגנטי, יוקרתי ונקי. דלתות הכניסה מסדרת ויטראז' משולבות בזכוכיות צבעוניות בשלל סגנונות, דוגמאות ייחודיות וגוונים ומעוצבות בהשראת אומן. דלתות מסדרה זו משדרות יוקרה, נוכחות, אמירה ואופי ויוצרות מהפך של ממש בחזית הבית.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן