דלתות כניסה מעץ: יופי אותנטי עם חמימות כפרית

מטבע הדברים, דלתות הכניסה הן האלמנט הראשון אליו נחשפים כל מי שנכנסים אל הבית, לפיכך, יש להן השפעה לא מבטלת על הרושם הראשוני שנוצר בקרבם. דלתות הכניסה הנפוצות בישראל מיוצרות משני סוגים עיקריים של חומרים: עץ ופלדה. סוד קסמן של דלתות כניסה מעץ נעוץ בהיותן בו זמנית גם אותנטיות וגם אלגנטיות.

הן משדרות חמימות כפרית ביתית מזמינה ומקרינות טאץ' אישי עם נוכחות ואמירה. רבים מהאדריכלים ומעצבי הפנים נוהגים לעשות שימוש בדלתות כניסה מעץ ליצירת זרימה הרמונית טבעית בין הפנים והחוץ. אנשי הצוות המקצועי מבית חברת דלתות אלון מציינים שדלתות העץ שכיחות פחות בארץ, היות ועץ נחשב לחומר בעל עמידות נמוכה לפגעי מזג האוויר ומזיקים.

חוזק רב ועמידות מוגברת

ראוי להבהיר שכיום קיימות טכניקות מתקדמות לייצור דלתות כניסה מעץ שניחנות בחוזק רב ועמידות מוגברת. באמצעות הטכניקות הללו ניתן לעצב את דלתות העץ בהתאמה אישית בשלל דגמים, סגנונות, גוונים, חריטות וחומרים משולבים. מעבר לכך, באפשרותם של הלקוחות לבחור מתוך קטלוג אינטראקטיבי מכלול הדלתות, הצבעים, המשקופים והידיות, על ידי הקלקה בלבד.

יחד עם זאת, מאחר ותפקידן המרכזי של דלתות הכניסה הוא לספק לדיירי הבית מענה בטיחותי אופטימלי, להם ולרכושם, כדאי לוודא שהן עשויות מחומרים איכותיים ועומדות בתקנים המחמירים, אם מבחינת רמת המיגון מפני פריצות, שריפות וחדירת עשן ואם מבחינת עמידה בדרישות אקוסטיות, תרמיות וכן הלאה. אי לכך, במידה והחלטתם לרכוש דלתות מעוצבות מעץ, חשוב לבצע את ההזמנה מחברה ידועה ואמינה, ששמה הולך לפניה.

דלתות כניסה מחירים: הפרמטרים המשפיעים על העלות

היצע דלתות כניסה מעץ נע על ספקטרום נרחב של מחירים, החל מ- 2,500 ש"ח לדלתות סטנדרטיות ועד לעשרות אלפי שקלים. מחירן מושפע ממכלול רחב של משתנים, כגון סוג חומרי הגלם, גודלן, טכניקת הצביעה, הדגם, כמו גם הדגם, הסגנון העיצובי, סוג הנעילה וכיוצא בזה.

ברוב המקרים, כשבוחרים דלתות כניסה מתוך קטלוג קיים, שאז מחירן הבסיסי קבוע מראש. לאחר בחירת הדגם מהקטלוג, על המחיר הבסיסי יש להוסיף כול שינוי ושדרוג של ההזמנה, דוגמת צביעה בטכניקה ייחודית, דלת בגודל שאינו סטנדרטי, משקוף מודולרי ואו עיצוב מיוחד כמו שילוב זכוכית וחלונות ויטראז'.

ככלל, קיימים שלושה סוגים של מפתחים סטנדרטים שהם: דלת בעלת כנף אחת, כנף וחצי ושתי כנפיים נפתחות. הזמנת דלת כניסה שהנה גדולה מהסטנדרט עשויה לייקר את ההזמנה בשיעור של כ- 20% ממחיר הדלת, בהתאמה להגדלה המבוקשת.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן