דלתות כניסה מעץ בעיצובים מרהיבים במיוחד

אם גם אתם חשבתם שלדלתות כניסה מחירים שהם בהכרח יקרים ולא נגישים, אתם מוזמנים להיות מופתעים ולרכוש דלתות כניסה מעוצבות במחירים שווים לכל נפש וכיס. יתרה מזאת – כיום ניתן לבחור את הדלתות מתוך קטלוג דלתות כניסה כך שהרכישה לא רק זולה, אלא גם יעילה ומהירה ואתם אפילו לא צריכים לקום מהכיסא או לצאת מהבית.

בחברת "דלתות אלון" תוכלו לראות מגוון של דגמים מרהיבים, כגון דלתות כניסה מעץ אלון. דלתות כניסה כאלו יוצרות עיצוב
מיוחד, המשדר אינטימיות של בית ואותנטיות טבעית של יופי טבעי ומושלם. תוכלו לקבל דלתות פנים בציפוי למינטו של אלון מולבן או דלתות בציפוי למינטו אגוז. תוכלו לשלב גם חלונות בדלתות העשויות מעץ אלון, במסגרת דלתות מעוצבות וייחודיות במינן.

ניתן לשלב גם עינית בצוהר הדלת השעויה מעץ, בהתאם לבחירתכם והעדפתכם האישית, לעיצוב דלת הכניסה שאתם אוהבים. אתם מוזמנים לראות את המגוון הרחב של דלתות כניסה מעוצבות ואיכותיות של חברת "דלתות אלון", ולבחור את דלת הכניסה לבית שלכם.

 

דלתות כניסה: מה האפשרויות הקיימות?

תוכלו למצוא באתר החברה של "דלתות אלון", עיצובים מרהיבים בקטלוג. תוכלו לראות באתר החברה דלתות כניסה במבצע כגון דלתות בצבע לבן או דובדבן, דלתות כניסה איכותיות, שישדרגו כל כניסה לבית, כמובן שתלוי בגודל וסוג הדלת אך דלתות כניסה זולות מתחילות אצלנו ב 2400 ש"ח ובכל צבע.

החברה מייבאת דלתות פנים ממפעלים מגוונים בחו"ל ודלתות החברה הן איכותיות, עמידות במים ובעלות אחריות של שנים. אם תבחרו בחברת "דלתות אלון", תקבלו דלתות פנים איכותיות ומעוצבות, שתוכלו ליהנות מהן במשך שנים ארוכות, והן מותאמות אישית עבורכם, לפי העיצוב שאתם אוהבים! תוכלו לקבל הדמייה ממוחשבת של עיצוב הדלת שאתם אוהבים, וכך לקבל מושג, לגבי הדלת הפוטנציאלית, שתהיה בבית שלכם.

 

דלתות כניסה מזכוכית: כניסה מרשימה לבית

דלתות כניסה מעץ המשלבות זכוכית מעניקות מראה מרשים לבית ואין ספק שהן מוסיפות למראה של כל בית בו הן נמצאות. דלתות כניסה מזכוכית ניתן לרכוש בגווני לבן או שמנת בעיצוב שלהם, לפי מה שאתם אוהבים. אנו ממליצים לכם להיעזר בהדמייה הממוחשבת של אתר החברה, באמצעותה תוכלו לבחור את העיצוב שאתם רוצים לדלת הכניסה או לדלת הפנים של הבית, כולל בחירת צבעים, גוונים, וכן ידיות לדלת הכניסה לבית או דלת הפנים שתבחרו.

תוכלו גם להתייעץ עם יועץ דלתות, מטעם החברה, שיגיע לייעץ לכם אודות סוגי הדלתות, ולסייע לכם לבחור את הדלת המתאימה ביותר עבורכם. בואו להתרשם ממגוון הדלתות באתר החברה, ולבחור את הדגם שאתם אוהבים.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן