דלתות כניסה במבצע, להכניס הביתה יופי במחיר נוח

דלתות כניסה מעניקות לבית הרבה אופי וביכולתן להגדיר אווירה רצויה. החברה הידועה דלתות אלון משווקת דלתות כניסה במבצע ומאפשרת גם לכם להיכנס בכל יום הביתה, עם יופי מרשים ובמחיר נוח. קטלוג הדלתות של החברה מאפשר לכם להתרשם ממגוון רחב של עיצובים וסגנונות ובאולמות התצוגה ניתן להיעזר בצוות עתיר הניסיון.

הגימור המושלם וחומרי הגלם האיכותיים מבטיחים כי תקבלו דלתות כניסה מעוצבות, באיכות שנשארת כחדשה לשנים.

בין אם אתם חולמים על בית בסגנון כפרי וחם או על בית מעוצב בסגנון מודרני ועכשווי בקווים נקיים, דלת הכניסה היא הצעד הראשון שלכם בדרך. היום עם דלתות כניסה במבצע במחירים מדהימים החל מ 2400 ש"ח לכל צבע, אתם כבר יכולים לרכוש דלת כניסה מרהיבה של חברה מובילה.

דלתות כניסה במבצע מיבוא מיוחד

דלת כניסה במיטבה מתקשרת נכון עם עיצוב הבית הכולל, תוך שימת דגש על אלמנטים רצויים. לצד דלתות מתוצרת הארץ, יש בנמצא גם דלתות כניסה במבצע אשר ממגיעות ביבוא מיוחד ממדינות כגון איטליה, הנמצאות בחזית הטכנולוגיה בעיצוב ויצור דלתות מעולות. בבחירת הדלת שלכם, שימו לב לאפשרויות החורגות מדלתות הפלדה הרגילות, במראה הסטנדרטי. ניתן למצוא פתרונות בעלי שילוב של אלמנטים מרהיבים, שילובי ניקל, שילובי חלונות (צוהר מקובע), אלומיניום, עץ.

לכל הקטלוג של דלתות הכניסה  במבחר עצום בשלל הסגנונות.

 

הגוון הנכון, במקום הנכון

במהלך הבחירה אחת הדלת המתאימה עבורכם חשוב לבחור את המידות התואמות למשקוף. לצד פתרונות סטנדרטיים בגודלם יש אפשרות להזמנת דלתות בגדלים מיוחדים. דלתות גבוהות יותר, צרות יותר או לחילופין רחבות יותר. דלת כניסה יכולה להיות מורכב ת מיחידה אחת או משתי יחידות (דלת כפולה) אך אין להקל ראש גם בבחירת הגוון. יש בנמצא מבחר גוונים עשיר, מהם בהירים ומהם כהים וחמימים.

דלתות כניסה במבצע בסגנונות שונים:

דלתות מסדרת מודרני 
סדרת מודרני כשמה כן היא, מתאפיינת בעיצוב מודרני נקי ומרשים מאוד. הקווים ישרים והגוונים בדרך כלל בכיוון מונוכרומטי של לבן – אפור – שחור עם נגיעות מעטות לכיוונים אחרים. הידיות מרשימות בגודלן ובעיצובן הנקי והסגנון כולו משדר עדכניות אורבאנית.


סדרת הייטק
סדרת הייטק מכניסה לסגנון המודרני נגיעות נוספות, שובביות ונועזות יותר, המתאימות לסגנון ההייטקיסטי הצעיר המשלב את המודרניזם האורבאני עם חשיבה יצירתית ומחוץ לקופסה. בקווים הישרים משתלבות גם נגיעות עגולות ומפתיעות, ותוספות של טקסטורות וצבעים שונים השוברים את המונוכרומטיות המוכרת.


סדרת ויטראז'
סדרת ויטראז' לוקחת אותנו אל המחוזות האומנותיים של היצירה המרהיבה על זכוכית, המשתלבת בדלתות אלו. דלתות במגוון רחב מאוד של עיצובים שונים זה מזה, חלקן נוטות לכיוונים קלאסיים וחלקן לכיוונים מודרניים, ובכולן משולבת אומנות הויטראז' באופן מרשים ומקורי.


סדרת נפחות
בסדרת נפחות תמצאו שילוב ייחודי של עיצובי מתכת המשתלבים באופן יפיפה על פני דלתות מעוצבות ומרשימות. התוצאה יוצרת מראה הדור ומיוחד בסגנון המחבר בין עיצוב מרהיב לחמימות ביתית מזמינה ומקסימה.


סדרת קלאסי 
אם אתם מעצבים בית באופן קלאסי, הנראה כלקוח הישר מהסרטים, סדרת קלאסי מיועדת לכם. דלתות כניסה מרשימות מאוד, המשלבות עיצובים ופיתוחים ייחודים במגוון רחב מאוד של נגיעות, תוספות וגוונים שונים. 

 

להרגיש שלמים עם הבחירה

כדאי לזכור שדלת כניסה לא מחליפים בכל שנה. לכן, גם אם אתם חובבי מבצעים והנחות אל תמהרו לקחת הביתה את הדלת הראשונה שמראים לכם. קחו את הזמן, סקרו את מגוון האפשרויות, את סוגי הגימור, את התוספות והפירזולים. עלות דלת כניסה כולל הובלתה והתקנה בביתכם היא כ 3000 ש"ח. לעיתים תיווכחו כי הדלת שנראתה מושלמת בגוון אחד תיראה יותר טוב דווקא כאשר בוחרים גוון אחר או תוספת של פרזול ייחודי לידיות.

הגיעו לאולם התצוגה, בקשו להתרשם מהאפשרויות והעלו בדמיונכם את הדלת כאשר היא מותקנת בביתכם. רק לאחר שתרגישו שלמים עם הבחירה סיימו את ביצוע ההזמנה. בבחירה ראויה וטובה, תוכלו גם אתם למצוא דלתות כניסה במבצע שייראו נהדר ובמחיר משתלם.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן