דלתות כניסה במבצע: איכות ויוקרה במחיר שפוי

בונים בית? עוברים לדירה חדשה? שוקלים להחליף את דלת הכניסה הסטנדרטית שמספק הקבלן? מעוניינים לקבל הערכת מחיר לגבי דלתות כניסה במבצע? דלתות הכניסה משמשות כאובייקט פונקציונלי בהיבט הביטחוני, התרמי והאקוסטי ומהוות חיץ בין חיינו הפרטיים לבין העולם שבחוץ.

אלא שמעצם היותן האלמנט הראשון אותו פוגשים אורחים ומבקרים בטרם הכניסה לבית, הן מהוות גם כמעין כרטיס ביקור של הבית, מעצבות את התחושה הראשונית בטרם הכניסה אליו ומספרות לא מעט על מי שאנחנו.


מבית חברת דלתות אלון מסבירים שלהבדיל מרהיטים, אותם אנו נוהגים להחליף מידי כמה שנים, כדאי שבחירתן של דלתות מעוצבות תהיינה ללא תלות בטרנדים מתחלפים, על מנת להבטיח התאמה עיצובית לאורך מספר רב של שנים.

החל מעיצוב כפרי או קלסי ועד לסגנון מודרני והייטקיסטי

שוק הדלתות הנו רחב והטרוגני מאוד, וניתן למצוא כיום אינספור חברות המציעות ללקוחותיהן דלתות כניסה במבצע במגוון לא מבוטל של חומרי גלם וסגנונות עיצוביים שונים, כמו לדוגמה דלתות כניסה מעץ בסגנון כפרי או קלסי, המתאפיינות בפיתוחים ייחודים ומרשימים ובמבחר רחב של גוונים, תוספות ונגיעות שונות המעניקות טאץ' אישי.

בקטגוריית הדלתות המעוצבות נמנות גם דלתות בסגנון מודרני הניחנות בעיצוב נקי, קווים ישרים המשדרים עדכנות אורבנית וגוונים מונוכרומטיים של שחור, לבן ואו אפור, עם נגיעות קלות ליצירת קונטרסט לכיוונים אחרים.

תת סגנון המשויך לסגנון המודרני הוא העיצוב ההייטקיסטי. דלתות כניסה מסדרה זו נועזות ושובבות, ומשולבות באלמנטים מעוגלים, טקסטורות, צבעים ותוספות מפתיעות לשבירת המונוכרומטיות המוכרת.

ליין חדש, ייחודי וחדשני בהשראת ציירים ידועים ובעלי שם עולמי

לאחרונה השיקה חברת דלתות אלון ליין חדש, ייחודי וחדשני של דלתות כניסה במבצע בהשראת ציירים ידועים ובעלי שם עולמי דוגמת פבלו פיקסו, רמברנדט, ואן גוך, קלוד מונה, סלבדור דאלי, מיכלאנג'לו, אדוארד מונק ועוד.

ואן גוך, למשל, נחשב לאחד מגדולי הציירים בכול הזמנים וידוע בשימוש העז שעשה בצבעים, בעוד שאדוארד מונק (יצירתו המוכרת ביותר היא "הצעקה") נחשב לגדול המשפיעים על צמיחת הזרם האקספרסיוניסטי בתחילת המאה ה- 20.

רשת דלתות אלון היא יבואנית הדלתות הגדולה בישראל, ומייבאת דלתות כניסה ודלתות פנים מהמפעלים המובילים באיטליה. מדובר בדלתות איכותיות מאוד, מעוצבות להפליא ובמחירים שפויים השווים לכול כיס. הדלתות מגיעות עם אחריות יצרן ל- 7 שנים ומותאמות פרטנית לצרכיו וטעמו של הלקוח, אם מבחינת סוג הדלת, המידה, הגוון הזיגוג ואו הפרזול.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן