דלתות כיס- הדבר הבא בתחום דלתות ההזזה

מחפשים פתרונות פרקטים לחללים קטנים? חברת דלתות אלון גאה להציג בפניכם את הדבר הבא בתחום דלתות ההזזה: דלתות כיס! הדלתות הללו נחשבות לפתרון יעיל, פרקטי, מתוחכם ואלגנטי לניצולת אופטימלית של חללים שונים, ובפרט חדרים קטנים וצפופים. בעשורים האחרונים חלו שינויים משמעותיים באזורים האורבניים בישראל.

המחסור ההולך וגדל בעתודות קרקע אילצו רבים לוותר על החלום לדירה מרווחת בתמורה למגורים באזור המרכז. יחד עם זאת, דירות קטנות מחייבות חישוב מסלול מחדש, תכנון שונה שניתן לאכלס בו את כל הפונקציות ההכרחיות, תוך כדי הקניית אשליה של מרחב מרווח ומאוורר. אז מה זה בעצם דלת הזזה כיס, מהן יתרונותיה ובאילו מקרים כדאי לעשות בה שימוש?

מקסום שטח החלל בדרך מתוחכמת ואלגנטית

המומחים מבית דלתות אלון מסבירים שדלתות כיס הנן דלתות מעוצבות הנבלעות בזמן

פתיחתן אל תוך גומחה שבקיר, כך שבמהלך הפתיחה הן אינן פולשות לתוך המרחב, אינן פוגעות באלמנטים או ברהיטים העומדים בדרכן ואינן תופסות מקום. גם בהיבט האסתטי יש להן חשיבות עצומה, שכן מעצם הפיכתן לבלתי נראות בשעת פתיחתן, נחסך מאיתנו העומס הוויזואלי בעין.

מעצבי פנים רבים עושים שימוש תדיר בדלת הזזה כיס כאמצעי מתוחכם ואלגנטי למקסום שטח החלל בדירות מגורים, ובפרט בחדרי רחצה ושירותים הצמודים לחדרי שינה, כמו גם בחדרי ארונות, חדרי שירות ומזווה. דלתות הזזה כיס משמשות לעתים למטרות נוספות כגון תיחום או חיבור בין חללים סמוכים או יצירת חלל ייעודי לצרכים שונים בתוך חדר קיים (למשל תיחום אזורי עבודה במשרדים המעוצבים כ- Open Space).

תכנון מוקדם המיושם במספר שלבים

יתר על כן, דלתות כיס עשויות להיות הפתרון האולטימטיבי הטוב ביותר עבור אנשים המתניידים בכיסא גלגלים. בבתים הסטנדרטיים, המשקוף שקיים בדלתות לחדרים מקטין את רוחב המִפְתַּח, מה שמקשה על ההתניידות והמעבר בין החדרים השונים. יתירה מכך, פתיחתן של דלתות הכיס קלה ופשוטה יותר לאלו המשתמשים בכיסא גלגלים, היות ופתיחת הדלתות הרגילות כרוכה בהישענות קדימה.

חסרונן היחיד של הדלתות הללו נעוץ בכך שהתקנתן דורשת תכנון מוקדם ומיושמת במספר שלבים. בעת תהליך הבניה או השיפוץ, מרכיבים את המערכת הכוללת כיס מתכת ומסילות גלילה. לאחר ההתקנה, משלים קבלן הבניההשיפוצים את חיפוי הכיס, כשבסיום עבודות הגמר משלימים את התקנת המערכת ומרכיבים את המשקוף וכנף הדלת.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן