דלתות הזזה מעץ

דלתות פנים איכותיות הפכו לחלק מרכזי מעיצוב הפנים של כל בית. בין הדגמים היפים והאיכותיים ביותר שבנמצא ניתן למצוא ללא ספק את הדלתות שעשויות עץ. במיוחד, שמור מקום של כבוד לדגמים איכותיים של דלתות הזזה מעץ. הבחירה בדלתות אלה מספקת שילוב מושלם בין עיצוב, יופי ואלגנטיות. התוצאה יוצאת מן הכלל בהרמוניה של חלל הפנים. למבחר עצום של דלתות, ליופי של דגמים, לרבות דגמים המיובאים היישר מאיטליה – צרו קשר עם דלתות אלון, שביעות הרצון מובטחת. 

היתרונות של דלתות הזזה מעץ

לא לכל אחד ברור מאליו מדוע כדאי להעדיף את דלתות העץ ואת דלתות ההזזה שעשויות עץ בכלל. אז מהם היתרונות של אותן דלתות הזזה מעץ, שכולם מדברים עליהן? 

•    עיצוב נהדר – הדלתות הללו מעניקות לבית כולו יופי וחן. הדלתות הן בעלות עיצוב נהדר. זהו עיצוב קלאסי ובתור שכזה הוא נשאר תמיד באופנה. אין אלה דלתות שבמהירה תחשבנה למיושנות. נהפוך הוא. גם בעוד שנים הן תהינה באופנה. 

•    חיסכון במקום – דלתות הזזה מהוות פתרון שאין ערוך לו מבחינת חיסכון במקום. לפיכך, הן אידיאליות לחדרים קטנים ולחללים מצומצמים. יחד עם זאת, לא קשה להתרשם מהאלגנטיות שלהן גם בחדרים גדולים ובבתים מרווחים. 

•    האפשרות הנסתרת – דלתות הזזה שעשויות עץ ניתן להתקין באופן מיוחד, בשילוב עם כיס נסתר. מהי משמעות הדבר? כאשר הדלת פתוחה היא לא נעה על גבי מסילה חיצונית אלא נכנסת לתוך חלל חבוי בכיס הממשיך את הקיר. התוצאות – אלגנטיות להפליא. 

•    אפשרות לתוספות – ספקי דלתות מצוינים יכולים להציע לצד הדלתות גם תוספות מעניינות לתוצאות מרהיבות. יש בנמצא צבעים שונים, אפשרויות לפאנלים, חלקי פרזול מושלמים. כך, כל אחד יוכל לקבל את הדלת המושלמת עבורו. 

מתרשמים ובוחרים 

כאשר בוחרים דלתות פנים לבית, לא כדאי להיחפז בבחירה. אחרי הכל, לא מדובר בפריט קל ערך, שצפויים להחליף אותו בתוך זמן קצר במידה והמראה כבר לא מוצא חן. מהי הדרך אל הדלת המושלמת? הדרך פשוטה – בוחרים בספק שמציע מגוון רחב של דלתות, בתצורות שונות, גוונים שונים, אפשרויות גימור שונות. 

גם לכם נראה שדלת הזזה היא הפתרון הנכון? אל תהססו. הגיעו לאולם המכירה, הביטו בקטלוגים עשירים ובהם מבחר דלתות הזזה מעץ. רק לאחר ההתרשמות מסגנונות שונים ודגמים נבחרים, רק לאחר שאתם בטוחים תוכלו להיות רגועים שבחרתם נכון.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן