דלתות הזזה כיס בהתאמה מלאה אל החלל

מעוניינים להתקין דלת הזזה מעץ בבית או במשרד? העיצוב המודרני מתאפיין במינימליזם ויזואלי ושם דגש רב על זרימה הרמונית בין חללים שונים. הן כשמדובר במרחבים פרטיים או במרחבים עסקיים, שהרי ישנה כיום חשיבות לא מבוטלת לבחירתה של דלת בהתאמה מלאה לגודל החלל, לפרקטיות השימוש, כמו גם לסגנון העיצובי הכללי והטעם האישי.

אנשי הצוות המקצועי מבית חברת דלתות אלון מסבירים שדלתות הציר הסטנדרטיות עשוית להתאים למכלול רחב של חללים ופתחים שונים, אלא שבשעת פתיחתן הן תופסות מקום, פולשות לתוך המרחב ופוגעות ברהיטים ובאלמנטים הנמצאים בטווח התנועה שלהן, והדבר הופך לבעייתי שבעתיים בחללים קטנים וצפופים. הפתרון המושלם בנסיבות אלו הוא התקנת דלתות הזזה כיס!

כיסי מתכת עמידים לאורך זמן ומנגנוני גלילה שקטים במיוחד

דלתות הזזה כיס הפכו בשנים האחרונות לטרנד הלוהט בתחום דלתות הזזה פנים, ולא בכדי: הן מתוחכמות, אלגנטיות ופרקטיות, ומאפשרות ניצול של המרחב באופן אופטימלי. מדובר למעשה בסוג של דלת הזזה המיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת ונבלעות לתוך כיס אלומיניום נסתר שמותקן בקיר בשלב הבניה. דלתות הזזה כיס מבית דלתות אלון מגיעות עם כיסי מתכת עמידים לאורך זמן ומנגנוני גלילה שקטים במיוחד.

הדלתות מותאמות לקירות בלוקים וגבס ואפשר להרכיבן הן בחללים פנימיים והן בקירות חיצוניים. ניתן להזמינן בשלל נרחב של גימורים וצבעים, ובמידות שונות בהתאמה פרטנית לצורכי הלקוח. דלתות הכיס אידאליות לחיסכון במקום בחללים קטנים וליצירת חיץ בין חללים שונים, כמו חדרי שירותים בתוך יחידות הורים, פינת משחקים בחדר ילדים או פינת עבודה בחדר מגורים.

מענה אופטימלי לבעלי מוגבלויות המתניידים בכיסא גלגלים

כיום מרבים אדריכלים ומעצבי פנים לעשות שימוש בדלתות הזזה כיס כפתרונות פרקטיים לניצולת מרבית של חללים במפעלים, אולמות, משרדים, קליניקות ודירות קטנות (בעיקר בחללים קטנים דוגמת מקלחות, חדרי שירותים, חדרי שירות, חדרי ארונות, מזווה ועוד).

כמו כן, הדלתות הללו מספקות מענה אופטימלי בבתים שמתגוררים בהן בעלי מוגבלויות המתניידים בכיסא גלגלים, מהסיבה שבדלתות הציר הסטנדרטיות ישנו משקוף שמקטין את גודל הפתח. יתירה מכך, לאדם שמתנייד בכיסא גלגלים קל, פשוט ונוח יותר לפתוח דלת הזזה בהשוואה לדלת רגילה שפתיחתה דורשת בהישענות קדימה.

באופן כללי, ניתן לציין שלדלתות הזזה כיס אין חסרונות למעט העובדה שהתקנתן כרוכה בתכנון מוקדם ומתבצעת בזמן השיפוץ או הבניה בכמה שלבים, אלא שהתוצאה הסופית שווה את כל המאמצים.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן