דלתות בפתח תקווה

מידי כמה שנים, יש להחליף את דלתות הפנים בבית, היות ולאחר כ-1 שני לערך, הם כבר לא נראות חדשות ולכן, כדאי לחפש אולמות תצוגה אשר יש בהם את כל סוגי דלתות הפנים האיכותיות והעדכניות ביותר. אם אתם גרים באזור פתח תקווה, ישנן יבואניות שמחזיקות באולמות תצוגה של דלתות בפתח תקווה, שם תוכלו להתרשם מהדלתות, המחירים, איכות חומרי הגלם ועוד. כדאי תמיד לבוא מצוידים עם מידות מדויקות של הדלת בכל חדר בו תהיו מעוניינים להחליף את הדלת. כאשר מחליפים לדלתות חדשות, יש להתאימן, כך שתהיינה אחידות ותהיה איזו שהיא הרמוניה בבית.

 

התאימו את הדלתות לאווירה הרצויה ולעיצוב הכללי בביתכם

זו האינדיקציה הטובה ביותר, להתאמת דלתות פנים בביתכם. כל דלת יש לה את העיצוב שלה, כך שאם למשל יש לכם בית בסגנון מודרני, התאימו את הדלתות על פי קו עיצובי זה, הניחן בקווים חלקים ונקיים בגוונים בהירים יותר. במידה ואתם גרים לא רחוק מהעיר פתח תקווה, ישנם מקומות שמוכרים בהם דלתות ואין צורך להתרחק מאזור מגוריכם. חנות דלתות בפתח תקווה, תוכלו למצוא גם באמצעות המלצות של מכרים, או באמצעות הרשת .

 

 אילו דלתות מומלץ להתקין בחדרי השינה?

כאשר מדובר בהתקנה של דלתות בחדרי השינה, כדאי ללכת על עיצוב קליל וקלאסי של דלתות העשויות מעץ, היות ודלתות כבדות יותר או שעשויות מברזל, תהיינה בעלות מראה כבד והן לא תתאמנה לחללים כמו חדרי שינה. יש כאלה שיאהבו דלתות פנים, אשר תהיינה בעיצוב מינימליסטי, אך הבחירה היא אישית על פי הטעם של כל אחד. מי שמעוניין להגיע למרכז גדול שיש בו מבחר דלתות, כדאי כי יגיע אל אולם תצוגה של דלתות בפתח תקווה סגולה, אשר שם המבחר הינו רב יותר.

 

ממי מומלץ לרכוש דלתות?

על מנת להיות בטוחים ברכישת הדלתות שלכם, כאשר אתם מחפשים דלתות פנים, יש לברר אצל חברות ידועות כמו דלתות אלון, אשר משווקת מזה שני רבות, דלתות איכותיות שהיא מייבאת מאיטליה. ניתן למצוא באולם התצוגה של החברה, את כל סוגי הדלתות כמו דלתות למינטו {למינציה} דלתות אפוקסי בהזמנה, וכן דלתות שהן עמידות בפני מים.

 

לחברה יש צוות מיומן, היודע להתאים את הדלתות לצרכיו של הלקוח. תוכלו למצוא צוות של נגרים בחברה, אשר יבצע את השינויים הרצויים לכם בדלת כגון: זיגוג, ניקלים, מידות  מיוחדות ועוד.  אז אם ברצונכם לרכוש דלתות בפתח תקווה, תוכלו להתרשם מהמבחר הרחב באולם התצוגה של החברה הנחשבת כיבואנית דלתות הפנים הגדולה בישראל, הנמצא ברחוב אלכסנדר ינאי 17 {צומת סגולה} פתח תקווה..

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן