דלתות בפתח תקווה עם נופך ואמירה אישית

דלתות פנים מעניקות נופך ואמירה אישית של דיירי הבית במידה לא פחותה מהדלתות הניצבות בכניסה. הן משמשות כחיץ בין המרחב הכללי לחלל האישי, ובה בעת ניתן להסתייע בהן להדגשת הקו העיצובי והאסתטי של החלל.

אחת מהיבואניות המובילות לדלתות פנים בישראל היא חברת דלתות אלון שכל מוצריה הם מהמפעלים הגדולים ביותר באיטליה, הנחשבים למותג של איכות. סניפיה של "דלתות אלון" פזורים בעשרה מוקדים שונים ברחבי הארץ, וניתן להתרשם מהמבחר הרבגוני שבאולמות התצוגה, ולהזמין דלתות בפתח תקווה, כפר סבא, אשדוד, רשל"צ, באר שבע ועוד סניפים רבים נוספים.

מומחים מטעם החברה מסבירים כי בעבר התייחסו אל דלתות הפנים בהיבט הפונקציונלי בלבד, בעוד שכיום הן זוכות למלוא תשומת הלב הן מבחינת איכות חומרי הגלם שמהן הן עשויות והן בהיבט העיצובי.

במגוון רחב של דגמים וסגנונות עיצוביים שונים

ניתן לרכוש דלתות בפתח תקווה במגוון רחב של דגמים, חומרי גלם וסגנונות עיצוביים שונים, החל מדלתות עץ סטנדרטיות וכלה בדלתות במידות ייחודיות ובהזמנה אישית.

בטרם רכישתן של דלתות בכלל, ובפרט כשמדובר בדלתות פנים, ממליצים המומחים של דלתות אלון להתייחס אל מספר פרמטרים, זאת במטרה להבטיח שאכן נעשתה הרכישה הנבונה. אחד הגורמים שיש לשים עליו את הדעת הוא איכות חומרי הגלם שמהם מורכבות הדלתות, וכן רמת עמידותן כנגד מים ומזיקי עץ שונים, רמת הבידוד כנגד רעשים וכדומה.

חשוב לבדוק גם שמדובר בדלתות העומדות בכל תקני הבטיחות, ובפרט כשישנם בבית ילדים צעירים. בכל הנוגע לציפויים וחומרים, היצע הדלתות הינו כמעט אינסופי וכולל דלתות מפורמייקה, דלתות מעץ מלא וכן דלתות עם ציפוי למינציה, דלתות המשולבות בזגוגית חלבית או עיטורי מתכת ופיתוחי עץ.

נגיעה ייחודית והעלאת ערכו של הנכס

סניף דלתות בפתח תקווה נמצא בצומת סגולה , ברחוב אלכסנדר ינאי 17. שעות הפתיחה של הסניף הם בימים א-ה בין השעות 09:00-19:00 ובימי ו בין השעות

09:00-14:00. כמו כן ניתן ליצור קשר באמצעות האתר או בטלפון 03-9133200 לצורך ייעוץ או בדיקת מצב ההזמנה.

רבים מקרב חוג לקוחותיה של החברה מעדיפים לרכוש דלתות פנים מותאמות אישית ובסגנון עיצובי ייחודי כמו דלתות עם נגיעות נקיות ובגוונים בהירים המותאמות באופן מושלם לקו המודרני בעיקר כשהדבר נוגע לחללים קטנים, או דלתות המתאפיינות בגימורי עץ גסים, מראה המעניק ערך מוסף להשלמת הסגנון הכפרי.
דלתות מעוצבות מעלות את ערכו של הנכס בכך שהן מעניקות לו נגיעה ייחודית, ואסכולות החדשות בעיצוב הפנים מתייחסות אליהן כיום כשוות ערך לרהיטים הן בהיבט הפונקציונלי הן במידת השפעתן על הקו העיצובי בכללותו.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן