דלתות במבצע- דיל אטרקטיבי או חתול בשק?

אם בעבר שימשו דלתות לבית בזווית הפונקציונלית כמחיצה המפרידה בין חללים בלבד, הרי שכיום הן מהוות חלק בלתי נפרד להדגשת הקו העיצובי של החלל במבנה, וזוכות להתייחסות מיוחדת מצד מעצבי פנים ואדריכלים.
עם זאת, במידה ועולה הצורך ברכישת דלתות כחלק מעיצוב של בית חדש או במסגרת שיפוץ כללי, הרי שמדובר בכמות דלתות שנעה בין 8-10 דלתות ולעתים אף יותר, ואין ספק שיש לשים את הדעת גם על העניין התקציבי והעלות הכוללת.

שוק הדלתות כיום תחרותי יותר מאי פעם, וניתן למצוא בו לעתים קרובות דלתות במבצע במחירים מפתים. ואולם, על אף המחירים האטרקטיביים, מומלץ להקפיד ולוודא תחילה שהדלתות עשויות מחומרים איכותיים, זאת כדי לא לגלות מאוחר מידי ששמתם את כספכם על קרן הצבי.

כך תבחרו דלת פנים זולה ואיכותית

המומחים מבית "דלתות אלון", יבואנית הדלתות המובילה בישראל, מציינים שחברות רבות מציעות דלתות במבצע תחת הכותרת "דלתות פנים מחיר חיסול" או "לרגל החלפת קולקציה", כשלמעשה מדובר בדלתות בעלות ציפוי למינציה או פורמייקה, או כאלו שעשויות מעץ תעשייתי המוכר גם כ- .MDF

העץ התעשייתי הנו למעשה מילה מכובסת לשאריות של נסורת, סיבי שיוף, שבבי עץ ופסולת עץ המחוברים יחד באמצעות דבקים ושרפים בתהליך של חימום ודחיסה בלחץ גבוה.

במידה ומחפשים דלתות איכותיות המתאפיינות בעמידות לאורך זמן, אזי כדאי לדרוש דלתות עמידות במים, עמידות בפני שריטות ומזיקים, ושהן מתאפיינות בבידוד אקוסטי טוב ועמידות בפני בעירה, כשהפרמטרים הללו חשובים במיוחד כשמדובר בבית דינמי פעיל עם ילדים קטנים.

סוגי משקופים

המומחים של חברת "דלתות אלון" מדגישים כי דלתות במבצע אינן בהכרח מעידות על איכותן, וישנן לא מעט חברות המציעות דלתות במחירים מוזלים במסגרת החלפת קולקציות או מתוך מטרה לקדם את המכירות של דגמים מסוימים. עוד מוסיפים אנשי המקצוע של "דלתות אלון" שבמהלך החיפוש אחר דלתות הפנים יש להתייחס גם אל משקופי הדלתות.

ישנם כיום מספר סוגי משקופים כמו המשקוף השטוח המותאם בעיקר לסגנון עיצובי הייטקי נקי, משקוף מעוגל אשר מותאם אופטימלית להדגשת הסגנון הכפרי, וכן משקופים עם הלבשות מדורגות או משקופים בלתי נראים המעניקים מראה של דלת שלכאורה מהווה כהמשכו של הקיר. חשוב להדגיש שהתקנת משקופים עיוורים חייבת להתבצע על ידי מתקין שהוסמך לכך בלבד.

לקטלוג דלתות במבצע לחצו כאן

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן