דלתות בבאר שבע רוכשים מיבואנית דלתות הפנים המובילה בישראל

דלתות הפנים משמשות להגדרת החללים בבית ולתחימתם לשם הקניית הפרטיות במרחבי החלל הכללי. עד לפני עשורים ספורים נהוג היה להתייחס אל הדלתות בפרספקטיבה הפונקציונלית בלבד, ולצורך זה די היה ברכישת דלתות סטנדרטיות פשוטות.

עם השנים החלו אדריכלים ומעצבי פנים להבין את הפוטנציאל הטמון בהן להדגשת העיצוב הכללי של הבית, וניתן כיום להתרשם מהיצע אינסופי של דלתות פנים איכותיות במגוון אלמנטים אסתטיים ודקורטיביים.

אחת מרשתות השיווק המובילות לרכישת דלתות בבאר שבע, רשל"צ, אשדוד, כפר סבא ובעוד סניפים רבים ברחבי הארץ היא חברת "דלתות אלון" אשר הנחשבת ליבואנית הגדולה של דלתות פנים בישראל. "דלתות אלון" מתמחה ביבוא דלתות פנים מהמפעלים המובילים באיטליה, והיא משווקת אותן במבחר דגמים וסוגים.

התאמת טעמו וצרכיו של הלקוח

דלתות אלון בסניף הבאר שבעי מציעה ללקוחותיה מגוון דלתות פנים בהזמנה אישית המותאמות לטעמו וצרכיו האינדיבידואליים של הלקוח, וכן דלתות פנים מחיר מבצע, דלתות למינטו הנחשבות לפופולריות ביותר בישראל, דלתות בצבע אפוקסי או דלתות העמידות כנגד מים ומזיקי עץ שונים.

במידה והנכם מתגוררים באזור הדרום, אזי ניתן לפנות אל אולמות התצוגה של החברה, להתרשם מהמבחר הענקי ולרכוש דלתות בבאר שבע בסניף שברחוב הבורסקאי 1. שעות פעילותו של הסניף הן בימים א עד ה בין השעות 09:00-19:00, וביום ו בין השעות 09:00-14:00.

כמו כן, לצורך הכוונה וייעוץ ניתן גם ליצור קשר באמצעות האתר או בטלפון שמספרו 08-6421166. מבחר כולל דלתות מייפל, עץ בוק, עץ אלון, וכן דלתות בחומרי גלם, עיצובים וציפויים שונים נוספים כגון דלתות מצופות PVC, פורניר ולמינציה, דלתות מאלומיניום או פלדה ודלתות בסגנונות וטקסטורות שונות.

עמידות ואיכות לאורך של שנים רבות

רכישת דלתות בבאר שבע או בשאר הסניפים של דלתות אלון ברחבי הארץ כוללת ייעוץ והתאמתה של הדלת האופטימלית לפי מידה, הדגם, הגוון והפרזול שנבחר. לרשות החברה עומד צוות של נגרים מקצועיים האחראיים על יישום השינויים האינדיבידואליים לכל הזמנה והזמנה בהתאם לצרכיו ודרישותיו של הלקוח.

החברה משווקת דלתות, משקופים, ידיות לדלתות ואביזרים נלווים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי, לרבות קבלני בניין, יזמים, מעצבי פנים, מהנדסים ואדריכלים מהמובילים בישראל, זאת בנוסף לעשרות זכיינים המשווקים את מוצריה האיכותיים של החברה. חשוב להדגיש שחומרי הגלם בהם מיוצרות הדלתות, כמו גם ההלבשות, והמשקופים הם מעץ מלא, עובדה המבטיחה עמידות ואיכות לאורך של שנים רבות.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן