חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

גם עם דלתות פנים זולות אפשר לעצב בטוב טעם


עיצוב פנים הוא תחום חשוב ביותר המאפשר לנו ליצור אווירה טובה ונעימה בביתנו. כשמעצבים בית צריך להתייחס לכל כך הרבה גורמים, ועם שיפוץ או בנייה של בית חדש ההוצאות הופכות להיות גדולות בעקבות החשיבות שיש לכל פרט. כדי לא לצאת עם נזק לכיס דלתות אלון מזמינה אתכם ללמוד איך לעצב עם דלתות פנים זולות ואיכותיות. 

 

אל תפחדו להתאים דלתות שבאות במבצע

בין אם אתם מחפשים דלתות בראשון לציון או דלתות בפתח תקווה, כדאי שתבדקו איזו דלת פנים במבצע לפני שתקבלו החלטה, ואל תפחדו לנסות להתאים דלתות פנים זולות לבית החדש או המחודש שלכם. כשמבינים את עקרונות העיצוב ואת הכללים להתאמת דלתות, קל יותר להתאים את דלתות הפנים לבית. אספנו עבורכם מספר טיפים שימושיים שיעזרו לכם להתאים דלת פנים במבצע לבית שלכם.

 

התאמה לסגנון העיצובי של הבית

כשבוחרים דלתות פנים חשוב להתאים אותן לעיצוב הכולל של הבית. אל תבחרו דלתות לפני שהחלטתם מה יהיה הסגנון העיצובי של הבית. במידה והסגנון העיצובי השולט בבית הוא סגנון הייטקיסטי המתבטא במינימליסטיות, שלבו דלתות פנים בעלי קווים מינימליסטיים וצבעים בהירים, בהתאם לעיצוב הכולל. במידה והחלטתם לעצב את הבית בסגנון כפרי, ביחרו דלתות בעלות מראה טבעי ובצבע עץ.

 

התאמה לחללים

את דלתות פנים נתאים לחללים אליהם הן מיועדות, מבחינת גודלם, עיצובם הכולל: קרמיקות וריצוף למשל, וייעודם. למשל, לחללים קטנים נתאים דלתות פנים מעודנות בעלות מינימום עיטורים ובצבעים בהירים המשתלבים עם הסביבה. עבור חללים קטנים הדלת צריכה להוות אלמנט מתמזג ולא בולט מדי. בחללים המיועדים לחדר אמבטיה או לחדרי שירותים נרצה אולי להתאים דלתות בעלות שונות מסוימת, ובמקרה זה שילובי זכוכית יעשו עבודה טובה.

 

התאמה לתנאים

חשוב להתאים את דלתות פנים זולות גם לתנאים הקיימים בחלל ולאפשר, למשל, השלמה של חסרונות באמצעות הדלת.  למשל, חלל שאין בו חלון עלול להרגיש חנוק, דחוס וצפוף. לעומת זאת אם נתאים לחלל כזה דלת בעלת אלמנטים מעוצבים מזכוכית חלבית, נפתח את החדר ונשחרר אותו מתחושת המחנק שנוצרת בו. אלמנט הזכוכית מאפשר אשלייה של חלון, על ידי כך שהוא מאפשר הזרמה של אור מחוץ לחדר ומעין חלון לעולם שמחוצה לו.

 לקטלוג דלתות במבצע