גיוון, עיצוב ואחידות: הכול על דלתות פנים לבית

אם שיפצתם לאחרונה את הבית או שהחלטתם שהגיע הזמן להחליף את הדלתות הישנות לחדשות ונוצצות, תוכלו להעיד בעצמכם שאין זה עניין של מה בכך. לצורך העניין,

ישנם מספר פרמטרים שכדאי לשים לב אליהם לפני שבוחרים דלתות לביתכם החדש.

  • תשומת הלב בפרטים הקטנים כגון חיפויים, חלונות ודלתות מקבלת את אור הזרקורים באופן משמעותי מפני שמדובר על פריטים שמסוגלים לשנות לחלוטין את האווירה בחלל מסוים. 
  • במידה והדלת בעלת ציפוי מסוים או הציפוי אינו איכותי ומקצועי, אתם עלולים לחוות תופעות לוואי שכוללות את התנפחותה של הדלת במקרה ושטפתם את הבית ויש מגע עם מים או שיכול להיות שהיא איננה מבודדת לרעשים כראוי וכתוצאה מכך אין פרטיות בחדרים מסוימים.
  • במידה ואתם עוברים לבית חדש או מבצעים שיפוץ חשוב להגדיר את התקציב וסכום ההשקעה הנדרש עבור דלתות פנים לבית. האלמנטים הללו לרוב מתחלפים פעם אחד בלבד ולכן חשוב ומומלץ להשקיע מעט מחשבה בכדי לבחור את הפריטים הנכונים והמדויקים ביותר שימשו אתכם למשך זמן רב.

מראה אחיד מייצר זרימה עיצובית

עולם עיצוב הבית נשען ונתמך בידי עמודי איזון ואחידות. אנחנו לא רוצים מצב בו ישנו חוסר בעיצוב אך מצד שני העמסה מיותרת של פריטים עלולה ליצור תחושת בלבול. דלתות פנים צריכות להיות בעלות מראה "נקי", לדוגמא אם ישנו דגש על צבע מסוים בחלל כגון צהוב כדאי לבחור דלתות בסיסיות עם מראה לבן אחיד.

קו מנחה ששומר על אחידות לכל חללי החדרים הינו קריטי. לא כדאי "לשבור" את הרצף העיצובי על ידי דלתות פנים מעוצבות ומקושטות בעיטורים שאינם רלוונטיים.

התקנת דלתות פנים מיוחדות

אם ברשותכם חללים מיוחדים בביתכם כגון חדרי מוזיקה או חדרי ילדים ססגוניים מומלץ לחשוב על התקנת דלת שתואמת את האווירה הפנימית של החדר. אז נכון, חשוב לשמור על אחידות אך תמיד יש יוצא מן הכלל וחדרים מיוחדים מציעים את הפלטפורמה הטובה במיוחד לשבור את הכלל הזה.

"דלתות אלון" הינה רשת בפריסה ארצית שמאפשרת לכם לבחור מתוך קטלוג דלתות מרשים בעל מסדרות מגוונות. בין אם אתם מחליטים על סדרת הדלתות בציפוי למינטו או דלתות חסכוניות המבחר עצום ולכן כדאי ליצור עמנו קשר ולקבל המלצות על דלתות פנים אשר מתאימות לסגנון ביתכם.

חשוב לציין, ממגוון המוצרים שתוכלו לבחור, ישנה סדרה של דלתות עמידות למים וכמובן שאנו מספקים 7 שנות אחריות והגנה מפני מזיקי עץ. אז אם גם אתם מעוניינים להחליף את הדלתות בביתכם בקרו באחד הסניפים שלנו שפרוסים מחיפה, אל עבר מודיעין וחולון ועד כדי קריית גת ובאר שבע.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן