בחירת דלתות פנים לבית: כיצד לעשות את זה נכון?

החלטתם לעצב מחדש את הבית באופן שיבטא את חזונכם האמנותי האישי? בבואכם לעצב את ביתכם, עליכם לקחת בחשבון מגוון רחב של שיקולים שעשויים לעשות את כל ההבדל בין תוצר בינוני לבין בית יפהפה, מסוגנן ואיכותי שיהיה לא פחות ממושלם. קחו, לדוגמה, בחירת דלתות פנים לבית. ישנם מגוון רחב של סוגי עיצובים בצבעים, סגנונות, צורות, מרקמים וגימורים שונים. כיצד תדעו באיזה עיצוב לבחור?

בארץ נהוגה מידת 2.05 ס"מ כסטנדרט, אך נהוגים פה גם סטנדרטים אחרים של מידות אירופאיות רחבות יתור, המשקוף הוא החלק שקובע את האופן בו הדלת ממוסגרת בסגירתה, ישנן גם אפשרויות שונות למשקופים, ולבסוף הידיות שלהן חלק גדול בהתרשמות מהדלת, ידיות הם החלק בו אנו נוגעים בפתיחת וסיגרת הדלת, ומלבד למראה שלהן יש לשמור על ידיות נוחות ונעימות לשימוש.


בכל הנוגע לאיכות – אין מקום לפשרות

דלתות אלון – רשת דלתות הפנים המובילה בישראל, מציעה לכם שפע דגמים של דלתות פנים לביתכם היישר מהמפעלים המובילים באירופה. מהם היתרונות הטמונים בכל אחד מהם?

  • דלתות מעוצבות עם חלון – חשקה נפשכם בצוהר יפני, או אולי בצוהר מלבני או מעוין? תמיד רציתם צוהר עינית לדלת, או שאתם הרפתקנים יותר ומעדיפים ללכת על מספר חלונות או על קומבינציות שונות בין הסוגים? מה שלא תהיה הדלת המעוצבת עם החלון שתרצו בה – אנחנו כאן כדי להגשים לכם חלום ולוודא שתלכו הביתה עם הדלת המתאימה לכם ביותר. כי אצלנו – מקצועיות היא שם המשחק.
  • דלתות אפוקסיות מעוצבות – מעוניינים בדלת מעוצבת יפהפייה בצבעי לבן, שמנת או צבעים מיוחדים אחרים? עיצוב חריטה חצי ירח מדבר אליכם במיוחד, או שאתם דווקא אנשים של חריצי חץ וקשת, חריצי גלים או וריאציות משולבות? אצלנו תוכלו למצוא את כל אלו – והרבה יותר. כי בכל הנוגע לאיכות – אין מקום לפשרות.
  • דלתות למינטו – הדלתות המיוחדות שלנו, בטכנולוגיית למינציה המקנה להן יציבות לאורך זמן, מגיעות בשפע צבעים – משמנת ואפור, דרך וונגה ואגוז ועד אלון מולבן, מוקה ודובדבן – ובמגוון עיצובים מרהיבי עין (פסי ניקל לאורך או לרוחב, ניקל חצי ירח או חץ וקשת, ניקל גלי ועוד).

 

דלתות אלון – עם הצלחה לא מתווכחים

דלתות אלון היא רשת דלתות הפנים המוערכת, האיכותית והמצליחה בישראל. בקרו באחד מסניפינו הפזורים ברחבי הארץ ונשמח לעשות הכול כדי לעזור לכם לבחור את הדלתות המתאימות לכם ביותר. אצלנו – הלקוחות תמיד נמצאים במקום הראשון.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן